Bu odadan kaçmak imkansız

'Oyun Bölümü' forumunda HazaN tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar öyle bir oyun ki oda içinde oda misali, birinden kaçıyorsunuz diğerinde kilitli kalıyorsunuz. Hepsinden kurtulan olacak mı merak ediyorum :f20: Ben üçüncü odaya kadar gelip tıkandım. Haydi bakalım yardımlaşa yardımlaşa çıkalım şu odalardan

[FLASH]http://img6.imageshack.us/img6/5484/6256.swf[/FLASH]

2. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

Yaf bu ne zor oyunmuş böyle yapmak gerçekten imkansızz :f196:

3. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

dün gece oynadim ama yorgunlugumdan yattim

3renk buldum gerisini bulamiyom:f20:

4. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

herkes bulduqu renqı yazarsa Forumdas ailesi olarak bıTırırız oyunu...:D

5. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

ben bu odalardan kaçtım tekrar başa döndü:))

6. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

şimdilik bulabildiklerim şunlar :

ipuçları :

mum ----> üçüncü odadaki duvara koyunca şifre panelinin renklerini gösteriyo
    mumun altındaki tabak -------> içine su doldurup fare deliğine koyuyoruz ve bize şifrenin renklerinden veriyo
    dolaptaki nesne --------> samanın yanındaki sol tahtanın arkasındaki fileye takınca örümcek şifrenin rengini veriyo
    samanın altındaki kitabın içinden başka bir şifre rengini alıyoruz
    kılıç--------> samanın yanındaki tahtanın deliğine kılıcı sapladığımızda diğer bir şifre rengini veriyo
    mavi perdenin üzerindeki damla gibi birşeye tıklayınca yere düşüyor ve fare deliğinin önünü açıyor
    perdeli odadan aldığımız damla gibi nesneyi süpürgenin başına takınca sandık açıldı ve bir şifre rengi daha verdi
    Sandığın kilidinden düşen parçayı aldım ve onunlada çekmececi açtım bir şifre rengi daha aldım.
    topladığım renkleri mumun yanındaki panoya yerleştirdim.
    anahtarı aldım kapıyı açıp merdivenlerden dışarı çıkayım dedim ama oyun başa döndü :):f30:

7. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

çekmeceyi açmak için filamanın ucunu yere düşür sonra viledanın başına tak kilidi aç zaten toplam üç oda var başka yok tekrar başa dönüyor

8. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

teşekkür ederim alemşah daa... :f40: sen mesajı yazarken ben bulmuştum zaten onu. Odaya kilitlendim mi buluncaya kadar uğraşıyorum işte.:oops:

Hazanım özlemiştim kilitli odadan kaçış macerası yaşamayı.:)

9. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

3. odaya geldıqımızde turkey baster ne işe yarıyor ?

10. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

Onunla çim biçme makinasına benzer makinadan biraz yakıt alacaksın kapının girişinde yanında zincir olan mekanizmaya dolduracaksın :f40:

11. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

güzel oyundu ama ilk bu oyunu koydunda baslamistim ve kilici tahtadaki deliye koyuyodum olmuyodu, simdi denedim oldu

nese tesekurler...:f40:

12. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

tşklér..

13. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

sonunda bıttıı...

14. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

bnde 3.odada demır kapı acılmıyo yaa bı tane cubuk kaldı bnde supurge cubugu orayı gecen varmı???

15. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

O süpürgenin sopasını, masanın yanındaki yeşil makinaya koyup küçük bir parça keseceksin. Kestiğin küçük parçayı sağ taraftaki motora takıp çevireceksin. Kapı açıldı. Gözün aydın By Rizeli

16. Cevap: Bu odadan kaçmak imkansız

Kafayı yiycem çıkılmıyo burdan: