Bu Nasıl Kin Bu Nasıl Öfke

'Kısa Bilgiler' forumunda Belinay tarafından 19 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Bu Nasıl Kin Bu Nasıl Öfkedir

Bu Nasıl Kin Bu Nasıl Öfke Nevruz Kini

Dün akşamdan bu sabaha kadar İnanamıyorum izlediklerime gördüklerime bizler için bu kadar önemli bir günde yapılan bu eylemler gösteriler canımı acıttı ve izledikce aynı duyguları yaşıyorum böyle insanlık olurmu, böyle bir düşünce, zihniyet evet nasıl bir zihniyetdir ki bu ülkede yaşıyor bu ülkenin ekmeğini yiyor suyunu içiyor ve bu yaşadığı ülkeye hainlik ediyor insanlar.....

İstanbulda yapılan gösteri adı altında verdikleri zarar insanlara yaşattıkları korkular ne istiyorsunuz kaldırım taşlarından Otobüs duraklarından Bankaların,Dükkanların camlarını kırmak la ortalığı yerle bir etmekle ne geçiyor Şehitlerimizi Anma gününde yapılan bu gözterileri yapılan bu insanlık dışı olayları Şiddetle kınıyorum.

Çanakkale Zaferinde Kadın,Erkek Genç Yaşlı Çoluk Çocuk herkes bir yumruk olup bu ülkenin bu hale gelmesinde yaptıkları fedakarlıklar Bu Vatanın Böyle bu durumda olması için verilen Onlarca şehitlerimiz ne diyebilirimki.

UTANIYORUM bu gördüklerimden utanıyorum bu insanlarla yaşamakdan Utanıyorum

Barış ve Sevgi Dolu bir dünya dilemekden çok Barış İçinde kardeşlik İçinde Sevgiyle Yaşadığımız bir ülke diliyorum Türkiyeye bu Ülkeye Hainlik etmek istiyenlere Allah fırsat vermesin.