Bu kaleci gol yemez

'Oyun Bölümü' forumunda HazaN tarafından 21 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Bu kaleci gol yemez hadi bakalım

2. valla bacım benden 3 tane yedi :f30:

3. baya bi gol attım valla kova bu kaleci aldı hepisini içeri paylaşım için teşekkürler :)

4. Ben keserim bu kaleciyii şike yapıyor..:

Para yedirmiş bu kaleciye jeeny..

Banane oynamıyom ben yaaaaa...

5. Bi sürü gol yedi benden dee....

6. döfçem bu kaleciyi ben ....

7. kim demiş Gol yemez diye 5 tane attım ben:f30: dahada atacaktım ama yoruldu yazık:f30:

8. valla normalde ben gölcüyüm ama bu kaleci gol yemiyor fazla yada ben oynayamıyorum. harika bir oyun, devam edecem ama güzel bir oyun :f40: :f196:

9. Yok HAZANCIM deli etti beni bu kaleci :f196: ancak 3 tane gol atabildim :f118:

10. eğlenceli bir oyun...

stress atmak için bire bir...

bir an sanki kalede hayrettin var diye düşünmedim değil...:f30:

emeğine sağlık HazaN...

11. hazan bu kaleci beni görünce kaleyi terketti golleri yedi kim dedi ki sana bu kaleci gol yemez diye:f30:

12. Eco

Eco

Püf nokatsını buldum bu kaleci her golü her şutu yer başka kaleci gönder bana çuval çıktı bu:f118:

13. HazaN abla bu kaleci boyuna gol yedi benden. Paylaşımın için saoll

14. birtanede ben attım yetr ya bana paylaşıma tşk

15. Yav Fenerbahçeden transfer etmiştik kendisini
    bende diyorum ki niye böyle beleşe geldi :f30: :f30:

16. yaw yazayım yazmayım diyorum ama bu sefer yazmadan duramıcam.... Noluyoo yaww FENERBAHÇE ile alıp veremediğiniz. Tamam Türkiyenin en iyi takımıyız diye çekemezsiniz ama bu kadarda olmaz... Yaww çalışın belki jimnastik klübünüz birgün futbol oynamayı öğrenir:f30: allaa allaaaa.

17. :) kale direkleri daha iyi kaleci Hazan
    Bence at sen bu kadrodan kaleciyi kaledirekleri hiç olmazsa kurtarıyor.

18. demek öyle heeee savaş açarsın sizin kaleci işe yaramazsa biz napalım bizde dedik iyi takım hoş takım az çok biliyor futbol oynamayı aldık kalecinizi ama şimdi görüyorum ki pazardan kova alsam daha makbule geçerdi :)

19. galatasaray formamıda giydim üzerime gollerin ardı arkası kesilmedi:f106: bu kalecide hiç iş yok HAZAN:f106:

20. bu kaleci top tutmaz :f40: hazan bu kaleci gerçekten çokoprens yiyor galiba 80 tane şut attım 65 tanesi gol oldu o yemekten bıkmadı ben atmaktan bıktım benden bu kadar :f30: :f30:

bu güzel paylaşımına teşekkürler