Bu erkekler çıldırtıyor

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 16 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Evet kızlar burası bir istek ve şikayet bölümüdür. Ah bu erkekler, nedir bizim sizden çektiğimiz. Romantik misiniz? Hayır! Aşkınızı söyler misiniz? Hayır! Bizim için herşeyi yapar mısın? Şey kem küm....
    Herşeye bir itirazları, her durumda bir savunmaları vardır. Hem bizden şikayet ederler hemde biz olmadan bir hiçtirler.
    Haydin hep birlikte sesimizi yükseltip onlardan şikayetlerimizi sıralayalım.
    Simdi soruyorum size ya şimdi konuşun yada sonsuza kadar susun :f19:
    Nedir bu erkeklerden şikayetleriniz :f196:

2. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Anladım hiç şikayetiniz yok erkeklerden ve erkekler dünyanın en mükemmel varlığı :f40:
    Herhangi bir konuda erkeklerden şikayet etmeye kalkarsanız bayanlar bilinki onların safında yer alacağım :f20:

3. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Yazdıklarımın okunmayacağına dair bir garanti veriyorsan seve seve Hazanım :f40: Yazarsam sonra ev arkadaşın olarak detaylarımla seni çıldırtmaya hazırım.:)Eşyalarımında yarısı hazır toplu zaten:f30:

4. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Şimdi saymaya bi başlicam sayfalara sığmayacak ; ama çok istiyorsanız sayabilirim... :f196:

Anlamadan dinlemeden bir olayın içine zıplayıp benimde sinirlerimi zıplatmaları :)
    Kadınlardan çok fazla şikayet ederler 1 gün yalnız bırakmaya kalksan açlıktan ölüceklerini düşünüp paniğe kapılırlar:)
    Birde tlf cvp vermeyince olay çıkarırlar :)

çoook var yaaa!... şimdi yorgunum uğraşamicam tüm gün yeterince uğraşmak zorunda kalıyorum :( ama iyi oldu burası, gelip gelip yazarım artık :)

5. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Dur HazaN'ım ya. Başlığı yeni farkettim daha gece gece başım döndü.:) İçimde biriktirdiğim ne çok sinir olduğum huyları varmış meğer. Yaz yaz bitmez ki.
    Birincisi trafikte kırmızı ışıkta burunlarını ellemeleri :f39:
    İkincisi kendilerini üstün görmeleri
    Üçüncüsü bizim başarımızı asla kabullenememeleri
    Dördüncüsü sürekli bizimle yarış halinde olmaları
    ..
    ..
    ..
    devamı gelecek

6. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Çok şükür birşeyler yazılmaya başlandı. Bende dedim ki erkeklerden hiç şikayet yok, Tozpembe bir dünyada yaşıyoruz :f84:

7. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Erkeklerin Olmadığı bir dünyada yaşamanız mümkün mü acep:f20:

8. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

:f118: :f40:

9. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

İlahi bu kadınlar adamı öldürür...

10. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Keşke öyle bir şeyi gerçekten yapabilsek. Şu an içerde makam odasında oturan şahsı çoktan öldürmeyi ne çok isterdim :f39:

11. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

ben anlatım simdide:))

bi kere seslendigim zaman duymaz ya kırk defa söletir

bişeye kızdıgım zaman suskunlugu ne sölersem sölim faydasız

ha bide yolculuk yaptıgımız zaman horul horul uyuması

daha sayacagm cok sey var ama aklıma geldikce gelir yazarım artık:)))

12. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

DarK Mükemmel Bir Yorum Bütün Harflerine Katılıyorum... =)

13. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

örneğin trafikde hanım efendi sol şeride girmiş ohh gel keyfim gel yapıyor,veya kırmızı ışıkda bekliyor sanki polis görecekmiş gibi,hata sabah kalkıp gece uyuyana kadar evin geçinme derdini düşünüp,ayrıca,yok şu fatura yok bu fatura derken krizden krize giriyor dediğiniz bu erkekler:f196:

14. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

polisin görmesinden değil kırmızı ışıkta beklenmesi gerektiğinden bekliyoruz. :f30:

15. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Erkekler lütfen kendi konunuza geçiniz burası bayanlara ait bir konu başlığıdır. Siz şikayetlerinizi Darkın açtığı konuda yapabilirsiniz.
    Trafikte daha kırmızı sarıya dönmeden korna yapan erkeklerden
    Yolların tek hakimi sanıp kendilerini, millete meydan okuyan erkeklerden
    Tıp doktorasını Amerikada, Ekonomi doktorasını İngilterede, Şifalı bitkiler eğitimini Mısırda, Din eğitimini Arabistanda vs..... (bu liste uzar) yapmış olmasa bile her konuda uzmanlık alanıymış gibi bir fikri bulunan erkeklerden nefret etmeyelimde ne yapalım hııııııııı

16. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Çok Sayın WisH Ablacım Kırmızı Işık Bahanesini Kullanıp Makyaj Yapan Bayanlar İçin Ne Söleyeceksin Kırmızı Işık Bahanesini Kullanıyor Yeşil Yanıyor Geçmiyor Bi Polis Geliyor Hanımefendi Geçin Artık Diyor Bayan Diyorki Daha Kırmızı Yanıyor Ama Bilmiyorki O Işığın Üstünden Kaç Kez Kırmızı Yandığını...

17. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

:f30:Fizana mı yetişeceksiniz sayın ßyFeaR.:f196:

Hem bu yazdıklarınız o kadar çok abartılmışki kırmızı ışıkta makyaj yapan hemcinslerim olsa bile polis gelip geç diyecek kadar beklemiyor.

Trafikte bayanlara bakacaz diye kaza riski atlatan erkeklerden üstelik kendi kabahatlerini başkalarına yüklemeye çalışan erkeklerre sinir oluyorum.Ayrıca Abartılı konuşan erkekler de gıcık

18. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Böyle Diyorsun Ama Türkiye'deki Kazaların %90'ı Bayanlar Yüzünden Oluyor...

19. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

O zaman niye erkeklere katlanıyorsunuz ki :)

20. Cevap: Bu erkekler çıldırtıyor

Bu dediğini ispatlayabilirmisin.

Ezberci konuşan erkekler gıcık :)))