Bu Duygunun Adı Yok

'En Güzel Şiirler' forumunda By_TuaL tarafından 16 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Şu an parmaklarım sadece seni yazmak istiyor Kalbimin seni istediği gibi..
    Seni yazmak ne kadar güzelse..bir o kadar da zorBir bilsen bu aralar ne kadar uzaksın bana..
    Sana daha yakın olmak için ..Durmadan seni hayal ediyorum.. Seni..!!

Hayaller kuruyorum seninle ilgili..Hani olsaya diyorum;..
    Her sabah senin kokunla açsam gözlerimi güne.. ve her sabah sana dokunsam gözlerim kapalıyken henüzTüm gece sıcaklığında dalsam uykuya, ve bütün gün seni görmenin heyecanıyla beklesem akşamı...
    Gecelerden korkuyorum şimdi sensiz geçtikleri için..
    O gün gelseher geceyi öyle basarim ki bağrıma sen gibi!..Ama.. ama sen yoksun

Şu an çok güzel bir aşk şarkısı çalıyor.. Aynı şarkıyı defalarda baştan baştan dinliyorum, öyle bir an geliyorki huzuru hissediyorum ve duruyorum onu sadece hissediyorumbir an içindeyim sanıyorum ama aslında baktığım bir resim buŞarkı hala çalmaya devam ediyor kim bilir belki onuncu kere dinliyorum ve hala hissetmeye devam ediyorum. İçine girmek istiyorum bu güzel şarkının bir notası olmak istiyorum... Gücümün yetmediği şeyleri istiyorum bir notanın içinde erimek, duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar çalınıncaya dek susmak kaybolmak istiyorum...

Şarkı hala çalıyor ve ben orda olamıyorum içine giremiyorum ruhum notalarında eriyip yok olmuyor. Sadece dünyadan kopuyorum bir kaç saniyeliğine..Sonra gerçeğe dönüyorum..

Senin için varolduğunu bildiğin, senin için nefes aldığının farkında olduğun bir yürekten zorunlu olarak ayrı kalmak ne zor
    Çok uzakta bir sen görürüm hayalimde, koşarım kavuşmak, koklamak, sarılmak için sana; Sonra uyanırım..her tarafım uçurum..Sanki bir adım atsam sensizlikte yok olup gidecekmişim gibi.. İşte o an ölürüm..Gözlerimden bir damla sen düşer, ağlamaklı olurum. Gecenin karanlığı korkutur, göz yaşlarım boğar beni.

İnan ki bir fısıltı gibisin karanlıkta kulaklarımda çınlayan, ruhumu, duygularımı okşayan ve kanımda damla damla akan.
    Seni bekliyorum her güneş ışığında ve her gün doğuşunda.
    Her kızıllığında akşamın, içime bir ok giriyor tüm bedenimi tarıyor sanki... İçim kanlanıyor, akışı yavaşlıyor
    Her akşam ümidimi kendime gömüp tutuyorum evin yolunu... O yalnız yatak, sensiz sesler ve boş içim.

Sen olmadığından mı bu yabanilik diyorum bazen... Öyle evet... Senin olduğunu anımsıyorum..
    Gülümserdim ben... Gülerdi yüzüm, gözlerim.
    Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi banaYine hissediyorum ben seni ama ellerim havada... Boşluğu tutuyorum Boslukta geziyor gozlerim Ey adına ömrümü adadığım nerdesin?.

Gelsen Çok şey de istemiyorum aslında sadece son bir kez gelsen..Yumaşacık teninle sarsan beni..derin derin çeksem kokunu son bir kez içime..Çekeyim ki; bir daha gitsen de kokun kalsın üzerimde
    Bilirsin ben en çok geceleri paylaşırım sevgimi seninle... Gözyüzündeki bir yıldıza bakacağım bu gece ve bu bizim yıldızımız deyip gülümseyeceğim gecenin karanlığında.. Yüreğimi yüreğine katmış koşuyorum yine sana...Savunmasız, sakınmasız, sınırsız sevgimi haykırıyorum sana... Evet..Seni hala..ama hala Çok Seviyorum..

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/2/1/1733608/07%20-%20serkan%20%C3%A7a%C4%9Fr%C4%B1%20-%20yaln%C4%B1zl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%20sesi.Mp3[/SES]

HazaN, Wish ve Cossack bunu beğendi.

2. "Çok uzakta bir sen görürüm hayalimde, koşarım kavuşmak, koklamak, sarılmak için sana; Sonra uyanırım..Her tarafım uçurum..Sanki bir adım atsam sensizlikte yok olup gidecekmişim gibi.. İşte o an ölürüm..Gözlerimden bir damla sen düşer, ağlamaklı olurum. Gecenin karanlığı korkutur, göz yaşlarım boğar beni."
    Ayrılığın,sevmelerin ,özlemlerin duygu yumağı şeklinde dile geldiği bir yazı...By Tual, mükemmel bir çalışma olmuş,emeğine sağlık...

3. Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi banaYine hissediyorum ben seni ama ellerim havada... Boşluğu tutuyorum Boslukta geziyor gozlerim Ey adına ömrümü adadığım nerdesin?.
    çok güzel bir şiir:f40: yürekten yazılmış satırlar, bizlerle paylaştığın için tşk ler, emeğine sağlık BY_TUAL:f9:

4. Yüreğimi yüreğine katmış koşuyorum yine sana...Savunmasız, sakınmasız, sınırsız sevgimi haykırıyorum sana... Evet..Seni hala..ama hala Çok Seviyorum..

Harika dizeler By-Tual fon müziği zaten süper aldı beni götürdü :f63:

Yüreğinize sağlık tşkler :f40: :f9::f9:

Bu topikte ne var anlamadım attığınızdan beri giriyorum yorum yapıcam bir türlü yapamadım :f196:

5. Vay anam Tual, bu nasil yazidir böyle ya?

Bazi yerlerinde kendimi buldum, hatta benim yazilarimdan birini mi yayinladi diye sormadim degil :f106:

Harikaydi gercekten harika, müzigin esliginde gidip gidip geldim bende.

Klarnet sesinle zaten ben kendimden gecerimde, yazidakilerde cok etkileyici. :oops:

Serkan Cagri ragbet görmeye basladi forumda, seviniyorum buna. :f63:

Ellerine saglik diyorum.

Ve de o yüregine.... :)

Rep te veririm haliyle yani. :f40:

6. Fon müzigi harika şiir desen ona keza giflerle de bir bütün yaratıp son noktayı koymuşsun süpersin arkadaşım..Tüm alkışlarım sana..
    :f9: :f9: :f9: :f9: :f9: :f9:

7. süper güzel şiir ve müzik
    harika çok güzel sunum olmuş
    teşekkürlerrrrrrrrrr:f40:

8. harika bir sunum olmuş eline saglık by tual:f118::f118::f40:

9. tebrikler...

çalismanız muhtasem olmus... fon müzigi insani alip bir yere götürürken siirin içinde birden kendinizi orada buluveriyorsunuz ve giflerlede tamamlamissiniz... bu güzel sunum için çok tesekkür ederiz By Tual...:f40: :f118::f118:

10. Yürekten dökülen satırlarla harika bir sunum fon müziğide alıp götürüyor mükemmeldi:f40:
    elinize emeğinize sağlık By_TuaL tesekkürler:f118::f118:

11. İçine girmek istiyorum bu güzel şarkının bir notası olmak istiyorum... Gücümün yetmediği şeyleri istiyorum bir notanın içinde erimek, duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar çalınıncaya dek susmak kaybolmak istiyorum...

Dizelerdeki sözler gibi fon öyle etkileyiciki ,insan müziğin etkisiyle insan şiiri yaşıyor adeta.
    :f40: bir sunum hazırlamışsın arkadaşım. O güzel yüreğine sağlık.
    :f118:

12. Of! Anam of!Gifleri, şiiri ve müzigi ile mükemmel ötesi bir eser olmuş :f40:

Fon müzigi benim favorilerim arasındadır....

Şiir yine aldı götürdü müzik ile birlikte :f19:

Ellerinize, yüreginize saglık Renkdaşım :f58::f47::f47:

13. teşekkürler tual herkes gibi beni de alıp biryerlere götürdü bu çalışma :)

14. Bana söylenecek söz kalmamış ki bütün güzel kelimeler sarfedilmiş sanırım
    dört dörtlük bir çalışma olmuş insanı büyüleyen bir güzellik
    gifler, müzik ve bütünüyle şiir peşine takıp götürüyor insanı emeğine sağlık Tual
    uzun zamandır sana rep vermediğimi farkettim
    ama bu güzel çalışma gerçekten haketmiş repi emeğine sağlık

15. Herşeyiyle dörtdörtlük bir sayfa tam bir duygu seli,emeğine yüreğine sağlık Tual..:f118::f118: