Bu açığı salı günü mutlaka kapatın!

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 27 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Microsoft'un her ay yayınladığı yamalar, bazen hayati önem taşıyabiliyor. Resmi ağızlardan duyurulan önemli bir açık, bu Salı yayınlanacak yama ile kapatılacak. İşte detaylar.
  [​IMG]

  İşletim sisteminizin yanı sıra diğer Microsoft yazılımları da artık otomatik olarak güncelleştiriliyor. Bu güncellemeler sayesinde bilgisayarınız daha güveni kalıyor ve özellikle de internetten gelecek olan tehlikelere karşı korunmuş oluyorsunuz.

  Kimler Etkileniyor?

  Microsoft, geçtiğimiz günlerde kendi ağzından duyurduğu önemli açığı, bu Salı yayınlayacağı yamalar ile kapatacak. Windows XP ve Windows Vista üzerindeki Internet Explorer 6, 7 ve 8'i etkisi altına alan bu açığın Windows 7'deki etkisi henüz ispatlanmış değil.

  Salı günü akşam saatlerinde aktif olacak yamayı isterseniz Microsoft Windows Update adresinden de indirip yükleyebilirsiniz veya bir sonraki gün sisteminize otomatik yüklenmesini bekleyebilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- açığı salı günü Forum Tarih
Whatsapp’ın güvenlik açığı Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
Osmanlı'da seferlerde savaş harcamalarını karşılamak, barışta bütçe açığını kapatmak için toplanan Kısa Bilgiler 17 Şubat 2015
rakım çalapala babacığım şiiri Merak Ettiklerimiz 23 Temmuz 2014
Skype'de Güvenlik Açığı Teknoloji Haberleri 19 Kasım 2012