Bruce Lee nasıl ölmüştür?

'Etüt Merkezi' forumunda Büsra tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Bruce Lee nasıl ölmüştür?
    Bruce Lee nasıl öldü ?
    Bruce Lee

İlginçmiş :f73:

ESRARENGİZ ÖLÜM

33 yaşındayken garip bir şekilde öldü. Ölümü üzerine pek çok hikaye anlatılır.

Bilinen şu ki: 20 Temmuz 1973 akşamı eşiyle dışarı çıkmak üzerelerken Bruce Lee kendisini yorgun hissettiğini söylemiş ve eşinin verdiği uyku ilacını alarak 'biraz dinlenmek üzere' yatağa uzanmış. Bir daha uyandırılamamış. Eşi durumu farkedip ambulans çağırdığında Bruce Lee hala yaşıyordu. Hastaneye ulaştırıldıktan kısa bir süre sonra 'beyin ödemi' nedeniyle öldüğü açıklandı.

Fiziksel durumu çok iyi olarak bilinen Bruce Lee'nin 33 yaşında birden ölüvermesi hayranlarını kuşkulara yöneltti. Ölümünün 'doğal sebeplerden kaynaklanmadığı' iddia edildi.

Kimisi bunu 'evinde Feng Shui'nin yanlış uygulanması neticesinde kötü ruhların marifeti' olarak yorumlarken, kimisi eşinin ona verdiği uyku ilacını ölüm sebebi olarak gördü.

Bazı iddialara göre ise, 'dövüş sırlarını Batılılara vermesi nedeniyle' Çin mafyası tarafından öldürülmüştü.

Öldüğü sırada Enter the Dragon filmi henüz tamamlanmıştı ve gösterime girmesine bir kaç gün kalmıştı.'Ölüm Oyunu' filmi ise o sırada henüz tamamlanmamıştı. O film sonradan dublör kullanılarak ve Bruce Lee'nin senaryo üzerindeki son fikirleri hayata geçirilmeden bitirildi.

2. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

Hımm Ben Zehirlenerek Öldüğünü Duymuştum Demekki Bu Yüzdenmiş...

3. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

Bruce Lee Nin Filmlerini Hala Daha Hayranlıkla İzlerim Çok Sevdiğim Bir Şahsiyetti.=((

4. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

Bende hala hayranlikla izlerim, malesef öldürdüler.

Cevirdigi filimler az olsada dünyada capinda UNUTULMAZ sanatcilardan.

5. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

by fear in dedigi gibi bende zehirlenmekten öldügunu duymustum demek böyle.
    çok iyi dövüsçü idi

ogluda film çevirirken gerçek kursun kulanarak öldürüldügünü duydum...

6. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

bruce lee kesin ve kesin hile ile öldürülmüştür...vazgeçilmez biri...

7. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

buruslinin karısı ona sehir verdi o şekilde öldürüldü

8. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

bence karısının verdiği ilacta bir şey vardır cünkü bi internet sitesinde okudum wink chu sanatını japonyaya götürdüğü için cinliler ve karısı bir olup öldürüldü tabi karısına mirası da kaldığı için

9. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

bende bruc lee yi hayranlıkla izlerdim ve cok severdim ama zehirlenerek öldüğünü bütün dünya bilir

10. Cevap: Bruce Lee nasıl ölmüştür?

allah rahmet eylesin ono çok seviyoruz.