Brezilya Fönü

'Kişisel Bakım' forumunda Blue tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Bugün dikkatimi çeken bir tanıtımı sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar.Artık saçlarınız harika olacak...

  Brezilya fönü; nano teknolojiyle hazırlanmış şampuan ve serumlarla kuaför ve güzellik merkezlerinden yapılması önerilen saç şekillendirme yöntemidir. Bu işlem sayesinde saçlarınız ister çok kıvırcık olsun ister dalgalı olsun yaklaşık 4 ay boyunca yeni fön çekilmiş gibi bakımlı görünmesini sağlamaktadır.


  Brezilya fönü kuaför ya da güzellik merkezlerinde ortalama 200 – 500 TL arasında fiyatlara yapılmaktadır. Fön fiyatlarının 3 TL’den 30 TL’ye kadar değişen fiyatlarla yapıldığı düşünülürse 1 ay boyunca saçlarınızın fönlü görünmesini sağlayacak Brezilya fönünün bütçenize göre pahalı ya da ucuz olduğunu değerlendirebilirsiniz.


  Brezilya fönünü saç şekillendirmeyle birlikte saç bakımı olarak da ele alınabilir. Fönden yıpranan saçlarınızın uçları kırılabilir ancak Brezilya fönü sayesinde saçlarınızın her zaman bakımlı görünür. Sabah uyandığınızda işe giderken hazırlanma süreniz kısalır.
  Eğer doğru ellerde Brezilya fönü yaptırırsanız; saçlarınız zarar görmez. Bu nedenle fön yaptıracağınız güzellik uzmanı ya da kuaförü iyi seçmelisiniz.

  brezilya fönü.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Brezilya Fönü Forum Tarih
Brezilya Fönünün Zararları Nelerdir? Kadınca 18 Mayıs 2016
Evde Brezilya Fönü Nasıl Çekilir Kişisel Bakım 19 Kasım 2013
brezilya fönü nedir nasıl yapılır? Kişisel Bakım 4 Temmuz 2013
Brezilya fönü nasıl yapılır? işte tarifi Kişisel Bakım 28 Haziran 2013