Brad Pitt Kimdir Resimleri

'Resimler' forumunda Aderito tarafından 12 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gerçek hayatında adı William Bradley Pitt olan aktör İngiliz asıllıdır, 18 Aralık 1963’de Oklahama’da dünyaya geldi. Okul müşaviri olan anne ile taşımacılık şirketinde çalışan bir babanın üç çocuğundan biri olan Brad Pitt, ailesinin Missouri’ye taşınmasıyla birlikte Kickapoo Lisesi’nde okumaya başladı.
  Okul yıllarında her genç gibi, beyzbol, koro, tiyatro ve politikaya ilgi duyan Pitt’in en büyük tutkusu sinemaydı. Gazetecilik ve reklam eğitimi için Missouri Üniversitesi’ne giren aktör, 1987 yılında mezun olması için yalnızca iki kredisi kalmışken okuldan ayrıldı.

  Fiziki özellikleriyle değil oyunculuk yeteneğiyle tanınmak isteyen Brad Pitt, ilerleyen yıllarda bu fırsatı bulacağı “Interview With The Vampire” , “Twelve Monkeys” , “Se7en”, “Fight Club” gibi pek çok filmde oynadı. Adı birçok Hollywood güzeliyle söz edilen Pitt eski nişanlıları Juliette Lewis ve Gwyneth Paltrow ile olan birlikteliklerinin ardından 2000 yılında Friends diziyle yıldızı parlayan Jennifer Aniston ile evlendi. yılında ayrıldı, ve şimdi Angelina Jolie ile birlikte. Angelina Jolie`nin evlat edindiği Maddox ve Zahara isimli çocukları kendi nüfusuna aldı, böylece onların soyadı Jolie-Pitt' oldu.Kısa bir süre önce Angelina Jolie Shiloh Nouvel adını verdikleri ilk çocuklarını dünyaya getirdi.


  Brad Pitt hayatı resimleri
  Brad Pitt 1. Brad Pitt 2. Brad Pitt 3. Brad Pitt 4. Brad Pitt 5.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Temmuz 2014
Yükleniyor...
- Brad Pitt Kimdir Forum Tarih
Brad Pitt Kimdir, Resimleri Biyografi 14 Mayıs 2012
Brad Pitt Kimdir Biyografi 16 Ocak 2010
Brad Pitt ve Angelina Jolie Ne Zaman Evleniyor Medya Bölümü 7 Ağustos 2012
Angelina Jolie Brad Pitt Türkiye'ye Geliyor Magazin haberleri 9 Mayıs 2012