böyle bi ev istermisiniz

'Ev ve Dekorasyon' forumunda DiScOvErEr tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Foumdaşın güzel evlerinde biri he herkesi burda ağırlıyoruz çaylarıda ben ısmarliyom :f73::f196::f9:

2. [​IMG]

3. Hayırdır discoo piyango falan vurduda hepimize evmi alıyorsun..:f106:

Aslında istemem ama hadi madem çok ısrar ettin sondan ikinciyi alayım bari..:f196:

Güzel evler teşekkürler ...:f40:

4. Ben neden bilmiyorum bu ewleri disco:f196:
    Anlat bakalım ben bu forumun üyesi değilmiyim ben neden çay içmedim bu ewlerde heee cevap ver bakalım :f30::f30:

5. evler muhteşem discoverer emeğine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler:f40:

6. mekan geniş olunca herşey güzel gözüküyor bizde böyle iç çekerek bakıyoruz. versinler bizede böyle geniş ev biz de döseriz Allaa allaaaaa. 100 m2 ye onca eşyayı sığdırmıya çalışıyoz bunların yanında solsa sıfır kalıyo bizim evler. :oops:

7. Dİscoooo kalsin yaww istemem bu evlerden temizliği zor olur şimdi yayla gibim ev nasil temizlicez.....:f30:

8. Valla disco ben o saray yavrularına kadar gelipte bir bardak çayla hayatta geri dönmem
    üstüne para verseniz yine geri dönmemde :f106: Hani belki güzel bir kokteylede hayır demem
    mümkünse beni deniz manzaralı bir odada ağırlayın ve birde lütfen paparazzi olmamasına dikkat edin :f30:

9. Oy oy oy hepsi harika deniz manzaralılar bir başka güzel :f40:
    olsa almam demem tabe ama benim evim güzel evim derim sadece:f106:
    Emeğine sağlık Discoverer ayrıca bukadar bonkör olma hani ortaktık paraya:f196:

10. Bazi mobilyalari felan sectim, özelliklede o küvet mi jakuzi mi yoksa kücük

havuzmudur nedir anliyamadigimi istiyorum.

Yanina birde laptop ve kablosuz net baglantisi olursa, ben 24 saat cikmam sanirim icinden.

Manzara yeterdi yaaa.

11. :f106:dıscoveri biraz acgözlü olcam ama ben hepsini istesem:f30::f30:
    cok güzellerdi emegine saglık

12. benim hakkımıda alabilirsin beyazlale :f30:

bu güzel paylaşımlara teşekkürler discoverer

13. Discoverer,arkadaş bu evlerde insanlar mı yaşıyor,insan yaşıyorsa,bunların bizden neyi fazla,bu evler bu dünyada mı,yoksa başka diyarlardan mı,bişey daha,o evun havuzunda hamsi var midur he?:f30:Hepsi birbirinden güzeldi,Paylaşımınız için teşekkürler.

14. :f106::f106::f106: Çok yaşa sen emi Alihan :f30:

O havuzda balığın her türlüsünden varmış :f63:

Disco belki çay için gelirim ammaaa illede evim evim diyenlerdenim ben :f63:

Paylaşıma tşkler emeğine sağlık :f118::f118::f118:

15. deniz manzaralı evler gayet güzel ben istiyorummm:f40:

16. Kac tane olsun Cagla, paket mi yapalim yoksa burda mi kullanacaksin. :f30:

Discoverer sunmus bende pazarlamaciligini üstleniyorum, yolumu bulayim arada bende,
    cünkü o jakuzi ve manzarayi bende istiyorum. :f30::f30:

17. Çağlaaa fason şirketlere paranızı kaptırmayın aman diyim.. Paketle evmi gönderilirmiş.... Bizde evler indirime girdi... Çok ucuzz kredi kartına 10 taksit yapıyorum.. Peşin istersen %10 indirimdee yaparız....

18. Bize fason diyene bakarmisiniz siz? ;) :

Valla bizim malimizin göstergesi yukarda

paketleme servisimiz ise en son japon icadidir, evi istedigin yerde getirip 1 günde kuruyoruz.

Sizin genis apartman dairesi diye sattiklariniz da aha bunlar iste. :f30:

Bu da Chemist modele verecek para bulamadiklari icin kendi yatmis iceriye. :f106:

Evimiz her cesit modern multimedya aletlerine sahiptir dedikleri köse.

Bu da gecen ay depreme dayanikli evler kapsaminda sattiklari ev,

evin catisina serçe konunca maalesef bu hale geldi. :f30::f30: