Boy Uzatmak İçin

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Aderito tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

  1. Boyunuzun Uzaması İçin

    Boy uzunluğu aslında genetik bir durumdur . Anne -baba ne oranda bir boya sahipse, çocukların boyu da onlardan birine ya da her ikisine benzer. Örneğin, anne kısa boylu baba uzun olabilir, çocuk da ya anne gibi kısa, ya baba gibi uzun olur. Fakat hem anne, hem de baba kısa boylu ise, bu durumda çocuğun uzun boylu olması beklenemez. Çocukların genel olarak 20-25 yaşına kadar boyları uzayabilmektedir. Yani ergenlik dönemi tamamlanıncaya kadar.
    Bizler anne- babalar olarak, çocuğumuzun boyunun uzamayacağından korkarız. Hele bir de kendi yaşıtlarında, daha uzun boylu çocukları gördükçe endişelerimiz büyür. İşte bu endişeler gereksizdir.
    Çocuğun vücut gelişimi normal şartlarda devam ediyorsa, aklî dengesinde de problem yoksa, yani gayet sağlıklı ise, ona eczaneden alacağınız omega 3 içeren Balya kapsülü verebilirsiniz. Günde 1 tane içerse boyu çok güzel uzar. Hatta sizin boyunuzu geçebilir. Bu balya kapsülünü toplam 2 kutu kullanmanız yeterlidir. Balya çocuğunuzun boyunu uzatmakla kalmaz, ona vitamin desteği de sağlar. Balya = Balık yağı dır. Zararı yoktur. Gerçekten faydası görülmektedir.
     
Yükleniyor...
- Uzatmak İçin Forum Tarih
Kirpikleri Uzatmak İçin Doğal Yöntemler Kişisel Bakım 26 Kasım 2013
Saçları çabuk uzatmak için ne yapmalı? Kişisel Bakım 22 Kasım 2013
Saç Uzatmak İçin Şifalı Bitkiler Nelerdir? Kişisel Bakım 29 Ekim 2013
Ömrünü Uzatmak İçin Bunları Yap Sağlık bilgisi 22 Aralık 2012