Boğaz Turu Manzaraları..

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 7 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Evetttt..İlk defa bu bölüme konu açıyorum.. :f106: Çok heyecanlıyımmmmmm..

Neyse konuya döneyim.. Birkaç hafta önce kardeşim kuzenlerimi de yanıma alıp bir boğaz gezisi düzenledimm..:f110:

Tabii bir sürü fotoğraf çektim.. Bir süre sonra baktım telefonun hafızası bu kadar fotoğrafı kaldırmayacak.. Dedim yeter bu kadar..:f30: Şaka Şaka..

Bu fotoğrafları yollamakla yollamamak arasında kalmıştım..Ama Öylesine Ablam ve Metin Abim yollamam için bana destek oldular..;) :f37:

Neyse bu kadar gevezelik yeter artık fotoğraflara bakalım dimi..?:f196:

bogazmanza.

Çırağan Sarayı'ndan bir görüntü..:f17:

çırağan.

Veeeeeeeeee Galatasaray Üniversitesi.. (Yaa orda kadraja birinin eli girmiş..Ama kim bulamadım..:f20: )
    galatasaray uni.

Wish ve By_TuaL bunu beğendi.

2. Bogaz gezilerimi hatirladim resimlere bakarken.

Aysell yaa bana bogazdan bir yalı hediye etsene, :f106:

vallahi cok rep vercem sana.... :f30: :f30:

Öylesine ye diyorum bunu ama senin yaşın kücük daha

deyip gecistiriyor beni. ;) :

Bu arada Kabatas lisesini de okudum da,

niye erkek lisesi hayalini kurdugunu es geciyorum hadi. :f106:

Ellerine saglik Aysell... :f118:

3. Yaaaa Cossack.. Kötü bi niyetim yok yaw.. Alla allaa..:f30: :f30: Benim o okulu istememin nedeni tarihi oluşu,manzarasının güzel oluşu bir de puanının yüksek oluşu..:f106: Ama öğretmenlerim orayı yazmama engel olmuşlardı maalesef..;) : Ama olsun manzarası güzel olmasa da tarihi bir yerde okuyorum yine de ..Bu bile güzel..:f19:

4. Canımmmmmmm valla sayende güzel bir boğaz gezisi yaptık teşekkürler canım +rep vermezsem olmaz dimi:f106: :f106:

5. Ya arkadaşlar bakarmısınız çok güzel fotoğraflar ama nedense yayınlatmak için baya uğraştık...

Ayselcim bir istanbul sevdalısı olarak yeni istanbul fotograflarını bekliyorumm.. Ama ltf. ben geldiğimde beraber gezeceğimiz bakırköy, nişantaşı ve diğer yerlerin fotograflarını koyma... O semtler için çekeceğimiz süper fotolardan yeni konu açarız.. :f40: :f40:

6. Her biri bir digerinden güzel, süper! Birkaç tanesi öyle güzel ki çalabilirim :f40:

Dur o Vapurda bende mi vardım ne :f106: Bir İstanbul' lu olarak bu gezintiden çok keyif aldım.. :f40:

Ellerine saglık Güzelim, Aysel' im

7. Güzel çekimler Ayselim özledim oralarda turlamayı artık yaz geldi şöyle bir açılmak gerek değilmi.Birgün ayarlayalım beraber bir gezinti yaparız.Chemist geldiğinde organizasyonu ayarlar hepbirlikte gideriz:f40:
    Devamı varsa bekleriz yenilerinide elleine sağlık canımm :f118: :f118:

8. çok güzel ayselcim harika görüntüler kendimi bir an istanbulda boğazda sandım gider gitmez ilk işim tekrar bi boğaz turu yapmam olacak emeğine sağlık canım harika görüntüler bizlerle paylaştığın için teşekkürler :f118:

9. Aysel'im neden yayınlamakla yayınlamamak arasında kaldın bunu anlamadım süper çekimler olmuş sayende doğduğum şehri gezmiş kadar oldum emeklerine sağlık canım

10. aysel gerçekten çok harika resimler emeğine sağlık

11. selam

çok güzel bir çalışma kardeşim emeğine sağlık :f118: :f40: :f118:

12. Teşekkür ederimmmmmm..Beğenmenize çook sevindimm.. Tamam Metin Abicim eklemem Bakırköy,Nişantaşı vs. resimlerini.. Sen gelince eklersin artık..:f30:

Yaren Ablacım Metin Abim gelebilirse eğerrr gezmeyi planlıyoruz..Ama gelmesse de biz kendimiz gideriz dimii..?:f106: :f106:

Ayrıca eklediğiniz resimler için de teşekkürler YaşamSevinci..Çok güzeller..Ellerinize sağlık..:f40:

13. İstanbulu nekadar özlemişim ben
    Emeğine sağlık Aysell çok güzel çekimler
    Paylaşım için teşekkürler.(+Rep)

14. Eco

Eco

valla istanbulu gezmiş,görmüş kadar olduk,:f40:
    devamını acil olarak bekliyorum şahsen :)
    paylaşım için teşekkürler:f118:

15. Valla başta bana kızabilirsiniz. O kadar yer gezmeme rağmen İstanbul'u gezmek bir nasip olmadı bana. Ayselcim sağolasın.Sayende gezmiş kadar oldum.Ama yetmedi bu bana. İnşallah bir gün gelip gezmek nasip olur.

Eeee benden de bir + rep olsun dimi.

16. Bir İstanbul turuna çıkılıyor sanırım davetiyeler ücretlimi yoksa herkes davetlimi
    hani bilelimde ona göre heveslenelim :f106:
    Ayselcim çok güzel resimlerdi malesef benim çektiğim tüm resimler pc ile birlikte çökünce o güzel günleri sayende hatırladım teşekkürler meleğimmmm

17. Gerçekten çok hoş resimlerdi.
    Bana
    'sana dün bir tepeden baktım aziz istanbul'u
    hatırlattı.
    Teşekkürler aysell..