Boğa Burcu Özellikleri 2012

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Ezlem tarafından 5 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Boğa Burcu Özellikleri,
  Boğa Burcu 2012,
  Boğa Burcu Özellikleri 2012

  Boğa burcunda bulunan gezegenlerin etkisiyle iletişim ve ilişkiler konusuna daha fazla önem vereceksiniz. Kendinizi ilişkileriniz ve iletişim becerilerinizle ortaya koymak isteyeceksiniz. ilişkilerinizde hislerinizin yoğunluğu ve bekletilerinizin çok fazla olması nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızın yoğun olduğu bir ay olabilir. Gerek iş ortamında gerekse sosyal çevrenizde yaşadığınız gerginlikler, ilişkilerinizde verdiğiniz sınav, hayata bakış açınızda ciddi değişimlere sebep olacak.

  Ev ve aile konularında duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bir ay, gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var. 14 Nisan’daki Koç burcunda meydana gelen yeni ay duygularınızda yeni umutlar uyandıracak. Kariyerinize yönelik yeni hayaller oluşacak. Bu hayalleri hayata geçirecek olan enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.

  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak. Kendinizi ifade ederken yanlış anlatımlar da söz konusu olabilir. Yapacağınız anlaşmalarda biraz daha dikkatli olmalısınız. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte parasal konularında yeni anlaşmalar yapma şansı ve yeni bağlantılar kurma ihtimaliniz artıyor. Ailenizden yeni destekler de gelebilir. Yine de Merkür’un geri gittiğini unutmamak gerekir fırsatları değerlendirirken. 23 Nisan itibariyle tam opozisyon yapacak olan Saturn ve Uranus aşk ve umutlarınız konularında sizi birkez daha test edip zorlayacak. Kendinizi akışa bırakmanızda fayda var.


  alıntı
   
Yükleniyor...
- Boğa Burcu Özellikleri Forum Tarih
Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Astroloji ve Burçlar 22 Temmuz 2012
Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Astroloji ve Burçlar 6 Ağustos 2011
Boğa Burcu Çocuğunun Özellikleri Astroloji ve Burçlar 25 Nisan 2011
Boğa Burcu Bebeğinin Özellikleri Astroloji ve Burçlar 25 Nisan 2011