Boğa Burcu 2016 yılı Burç yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Burcu tarafından 23 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

  1. 2016 yılının özellikle ilk yarısında aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda oldukça şanslı ve güzel etki altında olacaksınız. Yılın ikinci yarısından itibaren iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda uzun süredir aradığınız destek ve fırsatlar gündeme gelebilir.

    2016 yılının Mart ayı çok önemli bir zamana işaret ediyor. Arkadaşlık ve dostluklarınızı tekrar gözden geçirerek yürütmekte zorlandığınız ilişkilerinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Mart son yarısında özellikle iş hayatınızda önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Yaşadığınız huzursuzluklar sona erebilir.

    2016 yılında arkadaş ortamlarınız da çok fazla vakit geçirmek yerine kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanız yıl boyunca daha güzel fırsatlar yakalayabilmenize yardım edecek. 2016 yılında özellikle başkalarından gelen gelirlerinizde çok daha temkinli olmalısınız. Maddi zorlanmalarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Mümkünse ortaklık ilişkisi yerine kendi kazançlarınıza yönelmeniz çok doğru bir karar olacaktır.

    Eylül ve Kasım ayları özellikle aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde çok güzel fırsatlarla karşılaşacağınız ve aşk hayatınızın hareketleneceği bir zamanı işaret ediyor.
     
Yükleniyor...
- Boğa Burcu 2016 Forum Tarih
Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır? Astroloji ve Burçlar 23 Aralık 2012
Boğa Burcu Yorumu 2013 Astroloji ve Burçlar 20 Aralık 2012
Boğa Burcu 2013 Yorumu Astroloji ve Burçlar 28 Kasım 2012
Boğa Burcu ile Yengeç Burcunun uyumu Sorun Cevaplayalım 1 Kasım 2012