Bizim Gizli Bahçemizden Yeni Dizi

'Popüler Diziler' forumunda Sitem tarafından 6 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. Bizim Gizli Bahçemizden dizisi
  Bizim Gizli Bahçemizden dizi konusu
  Bezmen’in gizli bahçesi dizisi

  Bizim Gizli Bahçemizden Yeni Dizi

  [​IMG]

  Bezmen’in gizli bahçesi diziyle ekrana geliyor.

  Cemiyet hayatının renkli simalarından olan yazar, özgün baskı ve minyatür ustası Nermin Bezmen’in hayatını anlatacak dizi, yeni dönemin iddialı projelerinden.

  Çoksatar romanları kadar iş ve cemiyet hayatındaki popüler simasıyla dikkat çeken Nermin Bezmen’in otobiyografik romanı ‘Bizim Gizli Bahçemizden’ televizyon dizisi olacak. Çekimlerine ağustos sonunda başlanacağı belirtilen dizi filmin proje danışmanlığını Most Productions’tan Gül Oğuz yapıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılacak dizinin senaryosunu ise Oya Yüce, Nuray Uslu, Ayça Mutlugil ve Arzu Birol hazırlıyor.

  Konusu:

  Antalya’da doğan Nermin Bezmen Maçka İlkokulu’nda okuduktan sonra, Atatürk Kız Lisesi’ne gitti. Son sınıfta Amerika’dan burs kazandı. Amerika dönüşü, İstanbul Üniversitesi Sultanahmet Sevk ve İdarecilik Yüksek Okulu’na gitti ve 1974 yılında mezun oldu. Şiir, resim ve Türk süsleme sanatları ile ilgilendi. Yazarın onu aşkın kitabı vardır. Bunlardan bazıları; ‘Sırça Tuzak’, ‘Zihnimin Kanatları’, ‘Turkuaz’a Dönüş’, ‘Sır’, ‘Kırk Kırık Küp’ ve ‘Mengene Göçmenleri’dir. Aynı zamanda minyatür ustası, özgün baskı sanatçısı ve restratör olan yazarın, kendi hayatını anlattığı ‘Bizim Gizli Bahçemizden’ adlı çalışmasından sonra kaleme aldığı ‘Gönderilmeyen Aşk’ adlı romanı Doğan Kitap’tan yayınlandı.


  netten alıntı
   
Yükleniyor...
- Bizim Gizli Bahçemizden Forum Tarih
23 Nisan şiirleri bizim bayramımız En Güzel Şiirler 15 Mart 2014
Bizim Okul Dizisi Yenilendi! Medya Bölümü 3 Mart 2013
Bizim Okul Ekrana Neden Ara Veriyor? Medya Bölümü 20 Şubat 2013
Bizim Okul'a Milli Eğitim Düzenlemesi! Magazin haberleri 12 Şubat 2013