bizi sinir eden 15 şey

'Eğlence' forumunda Blue tarafından 2 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Bizi sinir eden 15 şey

--------------------------------------------------------------------------------
    1 - Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır.

2 - Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır.

3 - İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır.

4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir.

5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün lastiğin gerçekten patlar.

6 - Gırgır geçmeye başladığın anda patron kapıda görünür. (Kesinlikle bu oluyo )

7 - Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde, terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar.(her zaman)

8 - Duşa girip ıslandığında telefon çalar.

9 - Birileri ile karşılaşma ihtimalin, görünmek istemediğin zaman en üst düzeydedir.

10 - Bir makinenin çalışmadığını ispat etmen gerektiğinde kesin çalışır.

11 - Kaşıntının şiddeti ulaşma zorluğun ile doğru orantılıdır.

12 - Sinemada sıranın ortasında oturanlar salona en son girerler.

13 - Üzerine yağ-reçel sürülmüş bir ekmek kesinlikle en pahalı halıya ve yüzüstü düşer.

14 - Ayağınıza tam oturan bir ayakkabı kesinlikle mağazadaki ayakkabıların en çirkinidir.

15 - Herhangi bir şeyi beğendiğinizde derhal üretimden kaldırılır

2. paylaşım için teşekkürler Blue emeğine sağlık :f118:

3. :)
    Emeğine sağlık Blue
    Paylaşım için teşekkürler.

4. Eco

Eco

7. ve 8. madde benim başıma hep geliyor :)
    paylaşım için teşekkürler blue:f118:

5. tesekkürler.....

6. ne kadar dogru valla
    emeğine saglık tesekkürler..
    :f20: :f20: :f20: :f63:

7. hepsindede doğruluk payı o kadar çokki emeklerine sağlık blue

8. 9,10,14 ve 15 kesinlikle uyuyor.:f46:
    Geçen aylarda bir telefonu çok beğenmiştim.Zar zor ne emeklerle ailemi ikna ettim.Mağazanın camından baktım telefon parıldıyor.Çok heyecanlanmıştım.İçeri girdik (fiyatı sabit bir telefon olduğu için direkt alabilirdik)"Şu telefon " dedim.Kadın
    "Kalmadı"
    "??"
    "O maket":f106: (uzaktan çok gerçekçi duruyordu)
    "Eh neyse... ne zaman gelir."
    "Üretimden kaldırıldı."
    Babama üç numaralı emrah bakışımı:( attım babam da iki numaralı(ne yapayım ben denedim bak almaya bile karar verdim olmadı) bakışını attı.:f30: ...

Paylaşım için teşekkürler:f118: :f118:

9. hepside ispatlanmış bizleri gerçekten sinir eden şeyler:f106: emeğine sağlık BLUE:f118:

10. Ben sinir olmuyorum bunlara :)

11. hayatta bunlar hep oluyor ne yapalım sinir olsakta yaşayacağız tespitler doğru paylaşıma tşk