birlikte gülelim

'Eğlence' forumunda Blue tarafından 4 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. KANITLAMAK
    Tatile cikmis bir grup kiz arkadas, bes yildizli bir otelin onunden gecerken bir an duraklarlar. Otelin kapisinda;

"Yalnizca bayanlar icin..." yazan bir afis asilidir. Yanlarinda esleri ya da erkek arkadaslari olmadigi icin, bu otelde konaklamaya karar verirler. Resepsiyondaki akillara ziyan derecede yakisikli genc, bayanlara otelin "usulleri"uzerine kucuk bir brifing verir:

-"Otelimiz bes katlidir. Teker teker katlari cikin. Arzunuza hitap eden katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne oldugunu aciklayan kucuktabelalar size yardimci olacaktir.Yalniz dikkat edin, bir kez ust kata ciktiniz mi, bir daha bir alt kata inemezsiniz.

Mukemmel adamin pesinde, Bizimkilerin icini bir heyecan kaplar.

Bu epey ilginc bir tatil olacaga benziyordur. Hemen merdivenlere davranirlar.Birinci kattaki tabelada;

-"Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve vasat tiplidir," yazmaktadir. Hep birlikte burun kivirip, ikinci kata dogru hamle ederler.

Buradaki tabela da cok parlak seyler vaad etmez:

-"Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve yakisiklidir." Kadinlar elbette ki buna da bir omuz silkerler. Ucuncu kata geldiklerinde gozlerine uzerinde;

-"Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat gorunumludur," yazan tabela carpar... Dogal olarak dorduncu katta sanslarini dememeye karar verirler. Nihayet karsilarina;

-"Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakisiklidir," yazan ilan cikar. Kadinlar, hormonlari bedenine dar gelen ergen kizlarin coskusuyla bagirisir ve birbirlerine sarilirlar. Fakat yine de o galeyan icinde, hala yukarida bir kat daha kalmis oldugunu hatirlarlar..

Kisa ama yogun bir istisare sonucu, son katta sanslarini denemeye karar verirler. Oyle ya, sonucta her ciktiklari kat, bir oncekinden daha iyi bir "cesit" vaad etmektedir.Heyecanla besinci ve sonuncu kata tirmanirlar. Zirve'deki tabelada yazanlari dehset icinde okurlar:

-"Burada erkek falan yok. Bu kat, yalnizca kadinlari memnun etmenin bir yolu olmadigini kanitlamak amaciyla insa edilmistir..."
    KADINLAR AKILLIDIR
    Kadının biri bir gün golf oynarken topu ormana kaçmış. Topunu aramaya koyulmuş ve tuzağa yakalanmış bir kurbağa görmüş.
    Kurbağa ona,
    "Beni bu tuzaktan kurtarırsan, sana 3 dilek hakkı tanıyacağım".
    Kadın onu kurtarmış, kurbağa da
    "Teşekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir koşulu söylemeyi unuttum. Ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine veya fazlasına sahip olacak!"
    Kadın
    "Tamam" demiş.
    İlk dilek olarak dünyadaki en güzel kadını olmak istemiş. Kurbağa onu uyarmış, "Bu dilek, senin kocanı da dünyanın en yakışıklı adamı yapacak ve kadınlar onun başına üşüşecek"
    Kadın,
    "Bu önemli değil, çünkü ben en güzel kadın olacağım, onun gözü benden başkasını görmeyecek".
    KAZAM ve dünyadaki en güzel kadın olmuş.
    İkinci dilek olarak, dünyadaki en zengin kadın olmak istemiş. Kurbağa da,
    "Bu kocanı dünyadaki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak"
    demiş. Kadın,
    "Bu da önemli değil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir",
    KAZAM ve dünyadaki en zengin kadın oluvermiş.
    Kurbağa, üçüncü dileğini sorduğunda, kadın
    "Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum" demiş...
    Bu hikayeden çıkarılacak ders: Kadınlar akıllıdır. Onlarla uğraşmayın!

İSTE KADIN ZEKASI
    Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar.
    İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur.

Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
    "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız
    için bir işarettir" der.

Müthiş heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.

"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir.

Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
    "Sen içmeyecek misin?"
    Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!"

:f30: :f30: :f30:

2. Eco

Eco

Hayır, ben polisi bekleyeceğim..

hepsi çok güzeldi blue saol ama buna bittim. :)

paylaşım için teşekkürler.

3. İkiside çok güzeldi...:f106: