Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua edilebilir mi?

'İslami Bilgiler' forumunda Yasemin tarafından 27 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

  1. Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua Etmek Doğrumu?


    Birine aşık olan birisinin karşısındaki kişinin kendisine aşık olması için dua etmesi doğrumudur bu gibi dorumlarda Aşık olunması için dua etmek doğrumudur.

    Ne olursa olsun Dua ederken daima her zaman hayırlısını istemek gerekmektedir.Kul kendi hakkında neyin hayır, neyin şer olduğunu bilemeyeceğine göre Allah'ın her zaman kulu hakkında hayırlısını nasip etmesi için dua edilmelidir.Aşık olduğunuz kişinin ahlak, edep gibi müsbet huyları size etkileyici gelmiş olabilir. Cenab-ı Hak Kulun hakkında en hayırlı olanı bilir, ona göre verir.

    Unutulmaması gereken diğer önemli husus ise sevdiğiniz kişi hakkında onun da size aşık olması için ettiğiniz aşık olma duası, onun hukukuna müdahale hükmüne geçebilir . Çünkü dua etmek kişinin kaderini etkileyen ya da değiştiren etkenlerden bir tanesi olduğu için hayırlısı dilemek ve gerektiğini gibi dua etmek en güzelidir.Allah kısmet ederse zaten sevdiğiniz kişiyi size aşık edecektir.
     
Yükleniyor...
- Birini Kendine Aşık Forum Tarih
Whatsapp da birinin engellediğini nasıl anlarsın Sosyal Medya 27 Haziran 2015
Rüyada birini yıkamak ne anlama gelir Rüya Tabirleri 6 Nisan 2015
Hangi oyunun bir kazananı olması için oyunculardan birinin tüm taşlarını bitirmesi gerekir Sorun Cevaplayalım 30 Kasım 2014
Rüyada Birini Dövmenin Anlamı nedir Rüya Tabirleri 21 Haziran 2014