Biri Bana Yardım Etsin

'Teknik Yardım' forumunda PsikopatStar tarafından 23 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Ben 2010 kasperyki kullanıyorum pc de 4 truva atı var ama bi türlü silemiyorum ve bu yüzden bilgisayarım cok rahat degil kasıyor eski gördügüm işlemleri hızlı göremiyorum rapidi cok kullanıyorum ama 1 aydır hiç giremiyorum ayrıca ekran kartımdan dolayıda oyle format atıcam ama bi yandan gerek duymuyorum belki başka bi çaresi vardır diye yazayım belki bi bilen yardım olucak olan varsa e mail olarak görüşelim bana bi 15 20 dk sını ayırabilecek bi arkadaş o ne zaman müsait olursa simdiden tesekkurler ..

2. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

Ben 2008 'i kullanıyorum ve pc kullanmadığım zamanlarda pc taratiyorum.Ayrıca kaspersky güncelliyorum.
    öncelikle temiz bir format atmanı tavsiye ederim bilgisayarına çok fazla program yükleme gerekli ve lüzumlu programları yükle Bilgisayarında oyun varsa oynamadıklarına kaldırabilirsin .
    Bilgisayarında 2 adet antivürüs yüklü olmasın.
    Formattan sonra bilgisayarın günlük ve haftalık bakımlarını yaparsan canavar gibi çalışır.
    Ben kendim 6 ayda bir format atıyorum kafam rahat ediyor

3. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

ya bilgisayarım güzel özellikleri olsun da format atıcam ama sahte xp sevmiyorum rahat edemiyorum ve benim cd lerim eksik driverlerim eksik ..

4. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

Driverlerini internetten indirebilir bir cd ye yedekleyebilirsin

5. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

teşekkürler saol bilgi için bazı ayarlamaları da yaptım biraz topladı bilgisyar kendini oyunlarım yok hiç yok da internetten cok virüs sızıyor site engelleyici felan oluyor mu firefoxta ?

6. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

Aşağıdaki Firefox Engelleyicilerini deneyebilirsin
    Refresh Blocker (yeniden yükleme engelleyicisi)

TargetKiller
    (tıkladığınız sayfanın yeni bir pencerede açılmasını engelleyen eklenti)

FlashBlock (Flash appletlerinin yüklenmesini engelleyen eklenti)

7. Cevap: Biri Bana Yardım Etsin

çok saol teşekkürler dark :cool::cool::cool::cool: hemen halledicem