Birdaha mı Asla!...

'Masallar ve Hikayeler' forumunda anniccha tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Sonrasında Birdahamı AsLa dedirten cahilce bir hırsızlık hikayesi =))

8 veya 9 yasinda olmaliydim.Arkadasim Christelle ve kiz kardesimle o.... sokakta oyun oynuyorduk.derken uc kiz, canimiz seker istemisti.Ne arkadasimda ne de kiz kardesimde birakin sekeri,seker alacak paramiz da yoktu.Benim cebimdem 40 santim cikmisti(aa bu ara biz fransada yasiyoruz).

_hadi bakkala gidip birer seker alalim.diye teklif ettim.

Uc kiz sallana sallana,sigara satilan bakkala girdik.kucuk kutularda cesit cesit sekerler bulunuyordu.bakkalin sahibi musterisiyle ilgilenirken,ben seker seciyordum.aslinda secmek degil de 40 santimle ne alinabilir ona bakiyordum.ve a anda ne oldu bilmiyorum ama sekerleri avuc avuc alip cebime sokuyordum.Christelle ,o kadar sasirmisti ki,bu yaptigima hic bir sey diyemedi.O ise garibim ,yasi kucuk olmasindan dolayi ne olup bittigini anlamiyordu.
    Bakkalin sahibi yanima geldi ve istediklerinizi secebildin mi diye soracakti ki birden cebimden sarkan sekerleri gorunce:

_Hey sen ne yapiyorsun?diye sordu.Bende,

_Ona ne yapiyorsun ya ?deyip sucu kardesimin uzerine atmistim.

Bakkalin sahibi beni yakamdan tuttugu gibi disariya atmisti.
    Eve dogru gidiyorduk.suratimiz musmula gibiydi.
    Ertesi gun Christellin babasi beni sikistirip:

_bir hirsizlik islemissin dogru mu?diye sordu.

Utancimdan boynum bukuk,cevap veremedim...
    Beni en cok utandiran ne oldu biliyormusunuz,bir buyuk olarak kiz kardesime cok kotu ornek olmustum ve sucu onun uzerine atacak kadar da korkak!!!!!!!
    siz siz olun hic bir zaman seytana uymayin...