Birbirinden Güzel Anlamlı Sevgi Smsleri

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 10 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Birbirinden Güzel Sevgi Smsleri Anlamlı

Anlamlı Birbirinden Güzel Sevgi Smsleri

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam,rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam,ama eğer rahatsız eden sevgimse üzgünüm ona engel olamam.

Gözlerin gözlerimin gözlediği gözleri gözleseydi ,Gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi..!

Kime değerinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin o sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın

Bütün kadınlar melektir aslında.. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler , hepsi bu...

Tatlı biri vardı sevilmeye değer,güzel biri vardı görülmeye değer,iyi dostlar vardı özlemeye değer,ama biri vardı ki uğruna can vermeye değer…

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim,kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim.Belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ebediyen seveceğim…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik ölüm kadar acı, varlığın yaşam kadar kutsal, sen nefes kadar önemli ve canım kadarda değerlisin...

Bendeki seni anlatabilecek hiçbir dilin sözlüğünde,herhangi bir kelime icat edilemedi henüz..Ve adına düzenlenmiş ne bir tarife , nede kullanma klavuzu indirildi gökten..Zaten seni hiçbir zaman anlayabilmek ve asla bir anlam verebilmek ,istemiyorum aslında..Çünkü 'Birşeyi Anlamak Onu Bitirmektir' !...

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme.. Ve öyle bir arkadaş seçki; Sen onun için ölümü düşündüğünde , o senin için çoktan ölmüş olsun..

Aşk bazen yeni çıkan bir filmin fragmanı gibidir..Görebileceğin tüm güzellikler,yalnızca tanıtımında verilir...

Hayatın iki ucundan tutarız , aynı lades gibi .. Ama sen hiç kazanamazsın .. Çünkü hep aklımdasın...

İki tane kör tanıdım.. Biri ; Senden başkasını göremeyen ben.. Diğeri ise Beni göremeyen sen..

Ask günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakin tek basina yasanmayacak kadar zordur....

Fırtınanın gücü ne olursa olsun , eğer yağmura saygın varsa ; seni bekleyen bir 'Gökkuşağı' mutlaka vardır...

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , Öyle zordur ki kurşunu havada , sevgiyide yürekte tutmak...

Sevdamızın adı berrak,sonu toprak,dönen alçak olsun yakışıklım seninle her şeye varım bitanemsin.

İyi dostun varsa çok arkadaşa ihtiyaç duymazsın.. Yoksa , kalabalıklar arasında hep yalnızlığa mahkumsun..

Düşünmeden konuşmanın cezası konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır...

Hayat seni benden alacak kadar asilse , bende onu yaşamayacak kadar delikanlıyım...

Gül güzeldir dikeni olmasa. Sevmek güzeldir ayrılık olmasa. Gülmek güzeldir ağlamak olmasa sakın ağlama.

Bu günlerde aklıma gelen başıma geliyor nedense. Bir de gönlümden geçen yanıma gelse keşke...

Sevgili arayıpta bulduğun kişi değil , hiç aklında yokken aşık olduğun kişidir...

Bazen öyle bir düşer ki aklına .. Sende bıraktığı izleri , verdiği acıları bile özlersin. Değsede .. Değmesede...

alıntı