Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

'Güncel Bilgiler' forumunda Pardus tarafından 25 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Bu şarkıyı hatırlayanınız var mı ? Pazar gecelerinin unutulmaz müziği.Bize bir şeyleri anımsatması lazım.Pazar gecesi sineması.Acaba bu akşam hangi film var düşüncesi?Ben bu müziği hep Kevın Costner ve Claudia Sheıfer ın oynadığı Batman filmiyle özdeşleştirmişimdir ve bu müziğino filme çok iyi gittiğini düşünmüşümdür her nedense...Siz neler hatırladınız? ;)

[GOOGLEVID]8114850045049478942&ei[/GOOGLEVID]

2. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

Anımsatmaz olurmu duygulandım.:f63: o yıllar gerçekten güzeldi.
    O zamanlar en ufak şeylerden zevk ve eğlence kaynağı yaratırdık.Şimdilerde herkes doyumsuz:(

3. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

Ben izleyemedim malesef açılmıyor bende :(

4. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

İ zleyemediysen-- Karla Bonoff--All my life---Ya da daha belirgin Parliement Cinema Club :f196:

5. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

Bana bir sonraki gün okulum olduğu için annemin izlememe izin vermediği ancak en güzel filmlerin çıktığı zamanının en güzel film kuşağını anımsattı. Şimdi büyüdük izne felan gerek kalmadı ama ne yazık ki artık öyle bir kuşak ta yok. :( Kaçamak olarak izleyebildiğim kadarıyla şarkının başlamasıyla göktelenin tepesinde kadehi yudumlayan kadın bende o zamanlar bir an önce büyüyüp Amerika'ya gitme isteği uyandırırdı.

6. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

Bana bir sonraki gün okulum olduğu için annemin izlememe izin vermediği ancak en güzel filmlerin çıktığı zamanının en güzel film kuşağını anımsattı. Şimdi büyüdük izne felan gerek kalmadı ama ne yazık ki artık öyle bir kuşak ta yok. :( Kaçamak olarak izleyebildiğim kadarıyla şarkının başlamasıyla göktelenin tepesinde kadehi yudumlayan kadın bende o zamanlar bir an önce büyüyüp Amerika'ya gitme isteği uyandırırdı.

7. Cevap: Biraz Nostalji ( Geçmişe Özlem )

tek kelimeyle harikaaa:f118: