bir kaç resim objektifimden

'Kısa Bilgiler' forumunda Lider tarafından 5 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

forumdas dostları bir kaç resimlerimi sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler

2. Lider abicim harika resimler çekmişsin emeğine sağlık
    yalnız bir sorun var ben o beyaz tüylü ördek midir kaz mıdır nedir ona göz koydum akşam yemeğine hazırlasakta yesek diyorum :f106:

3. resimler çok hoş neresi burası

4. Burası Lider abimin bizi yemeğe götüreceği Sapanca sanirim ordaki çadirda kaz yiycekmişiz vala radyoda kendi söyledi ben onun yalancısıyım hepiniz davetlimsiniz dedi şahitlerimde var Blue :f106:

5. eline sağlık abi harika bir çekim olmuş :f118:

6. çok güzel resimler ellerine sağlık lider davet ederseniz bende gelirim kaz yemeye :f106:

7. Ellerine sağlık lider.
    Çok güzel çekimler olmuş..

8. :f106::f106::f106::f106:

9. Abii güzel resimler objektifine sağlık... Şu kaz olayı güzel düşünülmiş gerçekten.... Bunu kaz asması yapalım.. Tarif benden yapması sizden...

KAZ ASMASI
    Tüyleri yolunup iyice temizlenen kaz ocaklığı bulunan bir odanın bacasına,ocaklıkta ateş yakıldıktan sonra asılır.Yanan ateşe belli bir mesafede asılı bulunan kaz bir kişi tarafından oklava veya benzeri bir şeyle yavaş yavaş çevrilir.Bu işlem yaklaşık iki saat sürer.Bu süre içerisinde kaz mükemmel bir şekilde kızarır ve eri-yen yağı altına konan tavada birikir.Kaz asılı bulunduğu bacadan alınır ve hazır bulunanların ortasında doğranır.Biriken yağla bulgur pilavı pişirilir ve böylece servise hazır hale getirilir.

10. abi resimler süper gerçekten

kazda besili masallah

emeğine sağlık abim

:))

11. Hımm resimler çok güzel ama şu kaz olayı benimde aklıma yattı ne zaman gidiyoruz abiciğim..:)

12. Emeğine deklanjörüne sağlık abim :f40:

Yazık o kazada yaff rahat bırakın hayvanı abime daha çokk poz verecek oo:f106::f106:

13. Çok güzel çekimler..Bizlerle paylaştığın için teşekkürler Lider abi emeğine sağlık..

14. :f20:hımmm demekki o meşhur kaz bu abicim şimdi anladım ama söylediğim gibi ben yolmam ama ne isterseniz yaparım gözleme,börek ,isterseniz baklavada açarım siz günü belirleyin hem özledimde sapancayı görmüş olurum tekrar :f63:

bu arada resimler harika hiç yabancı gelmedi bana ellerinize sağlık çok güzel çekimler olmuş siz gezin resimleri bizler izliyelim :f40:
    Teşekkürlerrrrr:f118::f118:

15. chemistin tarifindeki bulgur pilavınından yemek isterdim

kaz suyuna bulgur pilavı öfffff ne olur ama:f63:

dostum emeğine sağlık çekimler hoş olmuş :f63:

16. Çok hoş resimler, bizimle paylaştığın için
    teşekkürler Lider :f40: