Bir Erkek En Çok Neden Etkilenerek Aşık Olur?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Ceylan tarafından 31 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. Bir Erkek En Çok Nelerden Etkilenir?


  Kadınların cevabı olmayan en büyük sorusu budur. karşımdaki erkeği nasıl etkilemeliyim diye düşünen kadınlar bu yazıyı mutlaka okusunlar.

  Aslında burada önemli olan erkeğin aşık olmasından çok bu aşkı sürdürebilmesini yani aşık kalmasını sağlamaktır. Malesef ki pek çok kadının düşündüğü gibi erkeğin aşık kalmasının kışkırtıcı dudaklarla, yüksek topuklarla ilgisi yok.

  Erkeklerin çoğu için içten bir gülüş ve samimiyet bunlardan daha önemli. Karşısındakinin gözlerinin içine bakarak gülen bir kadına aşık olmayan erkek az.

  Bunun yanında şefkat en önemli ikinci özellik. Özellikle annelerinin bir benzerini arayan erkekler, aşık olacakları kadının merhametli ve anne şefkatine sahip olmasını önemsiyorlar.

  3. ve en önemli özellik ise zeka. Siz bakmayın aptal sarışınların peşindeki erkeklere. Kısa süreli birliktelikler için belki bu tercih edilebilir ama bir erkek uzun süreli aşık olacağı ve aşık kalacağı kadının kesinlikle zeki olmasını istiyor.

  Siz de bir erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız herşeyden önce kendiniz olun, çünkü doğallığın açamayacağı kapı yok...

  Ceylan/ Forumdaş
   
 2. Cevap: Bir Erkek En Çok Neden Etkilenerek Aşık Olur?

  Kesinlikle kendiniz olun şıkkına katılıyorum Erkekler öncelikle doğal ve yapmacık olmayan kızlardan hoşlanırlar..
   
Yükleniyor...
- Erkek Çok Neden Forum Tarih
Erkeklerin En Çok Sevdiği Hitaplar Zaman Tüneli 12 Şubat 2014
Erkeklerin En Çok Sevdiği Hitaplar Nelerdir Bunları biliyormusunuz 8 Mart 2013
Bir Erkek En Çok Neye Kızar Kısa Bilgiler 2 Şubat 2013
Çok Şık Erkek Takım Elbise Modelleri Moda Rehberi 6 Ekim 2012