Bir Erkeğe Güzel Görünmenin Yolları

'Kadınca' forumunda Nalan tarafından 3 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Erkeğe güzel görünmek için ne yapmalı?

Güzellik göreceli bir kavramdır. Bu nedenle değil midir Mecnun'un "Leyla'yı birde benim gözümle görün" demesi... Her kadın güzeldir, onu güzel gören bir çift göz mutlaka vardır hayatta.

Her kadının güzel olduğunu kabul ettiğimize göre bakımlı olmak ile ilgili bilgiler verelim dilimiz döndüğünce. Erkeklerin yaradılışları gereği belkide gözleri hep daha güzeli arar bundandır dünyanın en güzeli kabul edilen kadının bile aldatılışı...

Benim kocam/sevgilim yapmaz demeyin en büyük yanılgıdır çünkü bu... Her erkeğin içinde bir aldatma potansiyeli mutlaka vardır olacaktırda... Dünyanın yalanlanamaz en büyük gerçeğidir. Şimdi buraya kadar okuyup "hmmm eşi aldatmış demekki nasılda kesin yazıyor" demeyin; "Benim eşim asla aldatmaz asla!!! :f196:

Erkek güzellik kadar bakımda arıyor artık eşinde. Eskidenmiş tarlada çalışıp gelip evde yorgun argın yemek hazırlayan kadın... Şimde genç yada yaşlı, zengin yada fakir her kadın bir şekilde kendine bakım yapıyor. Televizyonlar, gazeteler ve internet siteleri en kolay, en pratik ve en ucuz bakım tariflerini kadınların hizmetine sunuyor.

Bir erkeğe güzel görünmek için öncelikle kendinizle barışık olun. Sizi rahatsız eden yönlerinizi değiştirmeye çalışın. İmkanlarınız dahilinde el ve vücut kremleri kullanın. Pahalı olmasına gerek yok, kendinize bir parfüm yada deodorant edinin. Eğer ter kokusundan şikayetçiyseniz bunu giderecek ürünler artık her köşe başında satılıyor unutmayın.

Saçlarınız bakımlı, dişleriniz en az günde bir kez fırçalanmış olsun bayanlar. Hani hep derler ya "dış görünüş benim için önemli değil" sakın inanmayın bu söz bugüne kadar en sık söylenen yalandır. Siz dış görünüşünüze özen gösterin bu yalana inanmayın...

Neler saydık bu noktaya kadar, el vücut kremlerimiz olacak, kendimize yakışan bir koku bulacağız, saçlar bakımlı, dişler fırçalanmış olacak. Ter kokusu gibi itici bir kokuyu bünyemizde barındırmayacağız. El ve ayak temizliğini ihmal etmemekte önemli. Tırnaklarınız uzunsa düzgün bir şekil verin her zaman, tırnak içlerinin temizliğinide aman ihmal etmeyin.

Ve belkide en önemli maddeye gelelim... Yüzünüzde her zaman küçük bir gülümse olmasına özen gösterin. Erkek eve geldiği zaman onu sevgiyle kucaklayacak bir kadın için pek çok şeyden vazgeçebilir unutmayın!!!