Bir Bulut Olsam Dizisi

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Kanal D'de yeni bir dizi daha başlıyor.. Bir Bulut Olsam
    Ekonomik krizin bir bir dizileri vurmasına inat yeni bir diziye hazırlanan Kanal D baya iddialı görünüyor.

Bir Bulut Olsam Oyuncuları bir arada

Dizinin Konusu:

Güzelyurt adlı bir sınır kasabasında hayat sakin bir şekilde akarken, kasabanın en büyük ve görkemli konağında hastalıklı ve tutku dolu bir aşk yaşanmakta ve bu karşılıksız aşk, tanık olanların kanını dondurmaktadır. Belediye Başkanı Aslan Bulut (Ünal Gümüş) ve ailesi, kendi kurdukları bu düzende yaşarken bir gün kasabaya gelen doktorun olayların içine dahil olmasıyla, taşlar yerinden oynayacak, kurulu düzen değişecektir.
    On yıldır dünyanın sorunlu bölgelerinde Birleşmiş Milletler’in sağlık programlarında çalışan Dr. Serdar Batur (Engin Altan Düzyatan), son olarak Güzelyurt adlı mayınlı bölgenin kıyısında yer alan bir sınır kasabasına gelir. Uzmanlık alanı cerrahi olan Dr. Serdar, bir taraftan bölgenin sağlık ocağında doktorluk yaparken, diğer taraftan da Birleşmiş Milletler’in bir görevlisi olarak sivillerden oluşan bir grup gönüllü ile mayınlı sahada çalışmalar yapmaktadır. Dr. Serdar’ın İstanbul’da yaşayan annesi İnci Hanım (Meral Okay) ve aile dostları, hem Serdar’ı ziyaret etmek için hem de güvenli bir sahada yeni okul yaptırmak için Güzelyurt’a ziyarete gelirler. Aynı gün bölgenin sevilen, sayılan kişilerinden Belediye Başkanı Aslan Bulut’un büyük oğlunun düğününe davetlidirler. Hep beraber düğüne giderler. İşte asıl olaylar ve akıl almaz bir trajedi, eğlenmek için gittikleri bu düğünde başlayacaktır.

Dizinin Oyuncuları

Melisa Sözen,
    Hakkı Haluk Cömert,
    Engin Akyürek,
    Engin Altan Düzyatan,
    Meral Okay,
    Ünal Gümüş,
    Berfu Öngören,
    Cahit Gök

Bir Bulut Olsam isimli dizi Şubat Ayının Son Haftası görücüye çıkıyor.

Dizinin çekimleri Sıla dizisinin çekildiği yer olan Mardin Midyat’ta yapıldı.

Dizinin çekimleri dizi sektörünün öncüsü olan TIMS PRODUCTIONS tarafından yapıldı.

Dizinin senaryosu ise ; Meral Okay tarafından yazıldı.

Yönetmen: Ulaş İnan İnaç

2. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

Güzel bir diziye benziyor. Tanıtım için teşekkürler HazaN Abla.:f40:

3. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

iddialı bir diziye benziyor izleyelim bakalım
    Umarım Asmalı Konak gibi bişey çıkar

4. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

Bilgiler için teşekkürler canım kaliteli bir yapım..vaktim olursa izlemeye çalışırım:f40:

5. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

benim akşamları bol bol vaktim var artık sizlerde biliyorsunuz hiçbir diziyi kaçırmıyorum bu diziyide merakla bekliyrum teşekkürler sultanımmmmmm siz burda eğlenirken ben elimde çekirdek tüm dizileri izlerim napıym :f20:

6. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

Oyuncular rollerinin haklarını vererek oynarlarsa güzel bir dizi olacağına inanıyorum. Bekleyelim görelim bakalım. Tabi forumda gezinmekten izlemeye fırsat bulursak :f106:

7. Cevap: Bir Bulut Olsam Dizisi

Ben bir Asmalı Konak sendromu daha yaşayamam :(

O dizi zamanında sabaha kadar rüyamda konağın içinde geziyordum :f106: