bir aşk hikayesi

'Güncel Bilgiler' forumunda şeker2 tarafından 14 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. sonunu siz yazın

Güzel bir kızla yakışıklı bir erkek ilk görüşte birbirlerine aşık olmuşlar.ogünden sonra sürekli görüşmüşler.aşkları büyümüş.günleri böyle güzel geçerken erkeği savaşa çağırmışlar.kız çok üzülmüş iki gözü iki çeşme ağlıyormuş .gideceğigün gelmiş çatmış .kız çocuğa bir yüzük uzatmış sakın demiş sakın bu yüzüğü parmağından çıkarma.eğer geri geldiğinde parmağında görmessem anlarımki beni unutmuşsun.o zaman bu aşk biter .çocuk takmış yüzüğü parmağına merak etme demiş bu yüzüğü hiç çıkarmıycam parmağımdan.sonra gemiye binip gitmiş.kız hergün ağlıyormuş ya hiç gelmesse diye... Yıllar geçmiş kız ümidini yitiriyormuş derken kasabaya bir haber gelmiş savaş bitti erkekler dönüyor diye kasaba halkı kutlamalara başlamış.kızda sevinçten ağlıyormuş artık geliyor demiş içinden sonunda kavuşucaz.ertesi gün gemi yanaşmış rıhtıma herkez heyacanla bekliyormuş sevdiklerini tabi kızda... Gözleri o kalabalıkta sevdiği erkeği arıyormuş.derken gözgöze gelmişler sevinçten ikiside ağlıyormuş çocuk geminin merdivenlerinden hızlı hızlı inerken yüzüğü korkuluklara takılıp denize düşmüş. çocuk kahrolmuş. Nasıl olur ben yıllardır gözüm gibi baktım bu yüzüğe şimdi nediycem sevdiğim kıza.. Arkadaşlar hikayenin sonunu şimdi sizlere bırakıyorum .hepiniz bir son yazın daha sonra ben gerçek sonunu yazıcam katılırsanız sevinirim.

2. hiç bişe söyleyememiş kıza bakakalmış kız bakmış parmağına yüzük yok ama giderken gözlerindeki ışık aynı duruyo yine aynı bakıyoo sewgi dolu kız gözlerindeki ışıga sewgisne inanmış ve hep mutlu olmuşlarr (ben böyle bitsin isterdim )

3. Kız bağırma ile böğürme arasında hani yüzük seni ahlaksız serefsiz beş para etmez adam... Onu her bulduğun fırsatta çıkardın kaybettin tabi.. Şimdi gelip tam gelirkene düşürdüm deme oyarım gözlerini... .............................................. Burası uzunca baya yazmadım gerisini..
    Ertesi gün adam tek taş pırlanta yüzükle gelir tabi yanında da muhteşem çiçekler....

Kadın ahhhh sevgilimmmm demek benim taktığım yüzüğe karşılık bu güzel yüzüğü aldın... Çiçeklerde harika... SÜpersin beni hep sevdiğini biliyordum zaten. Burasıda bu kadar fazla uzun değil yani... Mutlu olurmuş gibi yaparlar.....
    Not: Hikaye günümüze uyarlanmıştır.... Eskiden kalan hikayeyi şeker anlatacak zaten

4. benim sonlarım genelde acıklı olur o yüzden yazmıyorum :oops: