Bilmem Kaç Kez

'Masallar ve Hikayeler' forumunda NURDİN tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

" Kaç kez kimlik değiştirdim seni sevebilmek için.. "

Kaç kez yitirdim kendimi.. Kaç kez kayboldum, kaç kez sende buldum, kaç kez durdum.. Unuttum! Bölündüğüm ruhların sayısını unuttum!

Seni sevmek 'çok' olmayı gerektiriyordu; oldum!

Bazen öylesine inatçı, seni sevebilmek için.. Sana direnmek için.. Bölünen kimliğim.. Lime lime olmuş hiçliğim..

Bazen suskun, bazen hırçın, bazen durgun, bazen de solgun ama hep sende..

Yitirdim kendimi dün gece.. Bir de baktım ki, yoktum!

ben sandığım ruhların, ve bazen bedenlerin hiç biri ben değildim..

ben neredeyim? sen neredeydin..?

ahh kimbilir kaç kez öldüm, yeniden doğdum, baştan başladım, aşktan başladım..

saymadım.. sana yetişmeye çalışırken kendimin gerisinde kaldım..

artık yokum! seni sevmek için başka bir kostüm giyinmeye gidiyorum şimdi, daha az iç kan(a)ması daha çok direnci olan.. yeni bir ruh alacağım dolaptan.. fazla uzun sürmez merak etme, birazdan yanında olurum..

bu kaç mı oldu? sorma! unuttum..
    yorulmadım! yılmadım.. seni sevmek için, kendimi içimden uğurladım.. bekle, yol[unda]yım..

2. Cevap: Bilmem Kaç Kez

yaww abi sendemi aşk meşk işlerine daldın yaaaa... :)...

3. Cevap: Bilmem Kaç Kez

yazı için teşekkürler

4. Cevap: Bilmem Kaç Kez

ya değişik tarzlarda konu atmak gerekiyor ben de bazen tarzımı değiştiriyorum napayım foruma ayak uydurmak gerekli değil mi ? ama yazı çok içten yazılmış ben beğendim ,:f40:

5. Cevap: Bilmem Kaç Kez

haklısın nurdin abi

6. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Anladım abi kolay gelsin bendee değişik tarzlarda konu atarım ama bu tarz beni bozar :f30::f30::f30:...

7. Cevap: Bilmem Kaç Kez

uğraşma benle chemist bu tarz seni neden bozar anlamadım
    beni hiç bir tarz kolay kolay bozamaz janımmmmm benimmmm :f30:

8. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Abi senle uğraşmıcaz da kimle uğraşcazz. Baksana teyzeler iyice yaşlanınca alıngan oldular iyice bi laf söylenmiyo huysuzluk ediyorlar...

9. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Herşeye rağmen yorulmadan ve yılmadan sevebilmek ne kadar büyüktür..
    Teşekkürler Nurdin duygu yüklü satırlarlardı:f40:

10. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Güzel bir yazıydı zevkle okudum yorumlar ayrı bir hoştu onlarıda ilgiyle takip ettim Chemistin gözünüde korkuttuğumuza göre rahatca cirit atabiliriz forumda :f132:

11. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Allaaa allaaa benden mi çekiniyorsunuz cirit atmak için... Ama gelişme var gerçekten gerçekleri kabul etmeye başladınız. Teyzecim iyi cirit atmalar...:f19:

12. Cevap: Bilmem Kaç Kez

çok güzeldi yorumlar atışmalar zaten bir harikaydı teşekkürler nurdin abi :f118:

13. Cevap: Bilmem Kaç Kez

eline sağlık abi :f118:

14. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Coq süpeeeer Teprikleeeeer :D

15. Cevap: Bilmem Kaç Kez

Yazı çok güzel bence her ne kadar yorumların gölgesinde kalsada :f106: