Bilinmeyen Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Merve tarafından 24 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Bilinmeyen Mesajlar
    Bilinmeyen Mesajlar Kısa

- Yeniden başlamak seninle yaşlanmak istiyorum bebeğim.

- Gel yanıma usulca yaklaş bana sevgini anlat bana gözlerime bakarak seni seviyorum de...

- Tanıştığımız günü anımsıyorumda kalbim yerinde durmuyordu şimdi ismini andıkça gözyaşlarım durmuyor.

- Yaşanmayan mutlulukları yaşıyorum seninle bilinmeyen maceraları görüyorum seninle duyulmamış sözleri duyuyorum ve seni seviyorum.

- Ayrılmaz ellerimiz küsmez kalbimiz bitmez sevgimiz biz seninle sevgiliyiz.

- Seni mavi okyanusun derinliklerinde buldum, şimdi bulduğum okyanusta kayboluyorum.

- Uykusuz gecelerimin sabahısın, bütün güzelliklerin adısın, sen benim kara sevdamsın.

- Kör oldum aşkınla hayatı göremiyorum birtanem seninle yaşamaya alıştım sakın gitme yanımdan.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek..

- Beni seveni severim bana dert getireni silerim.

- Mutlu olmak için mutlu edecek birini bulmak lazım.

- Yalan mutluluklar içinde gerçek sevgiyi bulursun umarım.

- Canım sevgilim hayattaki tek gerçeğim sensin benim tek dilberim al bu kalp bu beden senin.

- Bu dünyada kalıcı olacak aşkımız örnek olacak sevgimiz etrafımıza yeterki tut ellerimi bırakma.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek.

alıntı