Bilgisayarınızın Acilen (3 sn)de kapanmasını istiyorsanız.

'Teknik Yardım' forumunda chemist tarafından 18 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. 3 sn de Bilgisayarınızın Acilen Kapanmasını İstiyorsanız;

Arkadaşlar benim gibi çok riskli işlerde çalışanlar için acil durumlarda yine acilen bilgisayarın kapatılması çok önemli bir konu... Bu yüzden Bill le görüştüm sağolsuna beni kırmadı programcılarına bunun için bir ufak düzenleme yaptırdı. Benimde çok işime yaradı.. Artık sık sık forumdaşa her yerden ve herkesin bilgisayarından girebiliyorum.. Belki size de yarar..

Pc'niz 3sn.'de kapansın istiyorsanız işte yapmanız gerekenler:

CTRL + ALT + DEL

Resimdeki pencere geldiğinde Bilgisayarı Kapat'a gelip CTRL tuşuna basılı tutarak mouse ile kapat diyorsunuz

Ve bilgisayar 3 sn.'de kapanıyor...
    Bu şekilde kapatma işleminin bilgisayara hiç bi zararı yoktur...
    Microsoft firması tarafından bilgisayarı hızlı kapatmak için tasarlanmıştır...

Not: Bu işlemi Bilgisayarı yeniden başlatmak için de kullanabilirsiniz

2. çok güzel bi yol paylaşımın için saol chemist ...

3. Bilgi ve paylaşım için tşkler CHEMİST :f40:

4. paylaşıma tşk :)

5. Yafff Chemist askerde talim atış dersleri yerine bunlarımı öğretiyorlar sana:f30: :f30:

Emeğine sağlıkkk acil bir işim olurda pc kapatmak isterse deniyecem oldumu:f40:

6. gerektiğinde denerim de...
    ben askerlik yapmıyorum ki :f40: acelem yok, sakin yaşamayı seviyorum:f30:
    ama yinede teşekkürler chemist1

7. emeğine sağlık bilgi için tşk ler CHEMİST:f118: pc yi acil kapatmak isteyenler için güzel bir paylaşım

8. Ben Chemiste inat bilgisayarınızı 1 saniyede kapatma yolunu tarif edeceğim arkadaşlar size ben bu yöntemi eski bir arkadaşımdan öğrendim... Acil çıkış yapması gereken durumlarda bu yolu kullanıyordu :f106: Evet başlıyoruz
    bilgisayarınızı anında yani bir saniyede kapatmak istiyorsunuz evetttttt o halde yapmanız gereken sadece şu:
    Fişi çekin :f106: :f106: gördüğünüz gibi 2 sn yanınızda kar kalıyor

9. yav ne uğraşırsunuz fişle resetle kısa yollarla
    yakalanırsanız ne olacakki alla alla yasak sitelerdemisiniz
    forumdaştasınız o halde neden panik :f106: