Beyonce Knowles Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Aysell tarafından 24 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. Beyonce Knowles hayatı

  Beyonce Knowles Fotoğrafları

  Beyonce Giselle Knowles 4 Eylül 1981 tarihinde Houston'da doğdu. Müzikle ilgilenip kariyer sahibi olma düşüncesine kapıldığında henüz 7 yaşındaydı.
  ABD'li R&B müzik şarkıcısıdır. Solo kariyerinin yanısıra Destiny's Child grubunun kurucusudur.

  [​IMG]

  İlk olarak "Girls Time" grubunu; daha sonra kuzeni Kelly Rowland ve Michelle Williams`la birlikte Destiny's Child grubunu kurmuştur. Beyonce Knowles`in annesi Destiny`s Child`ın adını belirleyen kişidir.
  Destiny's Child grubunun "Bootylicious" ve "Say My Name" gibi parçalarının yazarı olan Beyonce, daha sonra müzik kariyerine tek başına devam etme kararı almıştır ancak Destiny's Child`dan da ayrılmamıştır. Beyonce`nin ilk solo çalışması "Dangerously In Love"dır. Beyonce, ilk albümüyle geniş bir dinleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

  Aktörlüğe 2001'de MTV'de başlamış ve 2002`de "Austin Powers in Goldmember" filminde Foxy Cleopatra rolünü üstlenmiştir. "The Fighting Temptations"da da rol alan Beyonce, Pepsi ve L'Oreal reklamlarında boy göstermiştir. Beyonce, son olarak 2006 yapımı Pembe Panter (The Pink Panther) isimli filmde rol almıştır.
  Beyoncé, 46. Grammy Ödül Töreni'nde, 5 dalda Grammy ödülü almıştır. Beyonce, daha önce kendisi gibi 5 dalda Grammy Ödülü kazanan Alicia Keys, Norah Jones ve Lauryn Hill ile birlikte en çok Grammy kazanan kadın sanatçılar arasındadır.

  Beyonce Knowles Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Beyonce Knowles Kimdir Forum Tarih
Beyonce'nin Yeni Saç Modeli Kişisel Bakım 24 Ağustos 2013
Beyonce Nasıl Kilo Verdi? Medya Bölümü 22 Mart 2013
Beyonce’nin Satılık Gelinliğinin Fiyatı Kadınca 21 Şubat 2013
Beyonce Kimdir Resimleri Biyografi 19 Ocak 2013