Beynimiz Hakkında Bilgiler

'Zaman Tüneli' forumunda Cossack tarafından 9 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

8. ye sahidim, eurovision da ispanya yi temsil eden salak sarki aklimdan cikmiyor. :):)

2. Bir çogunu bilirdim, bilmediklerimide sayende ögrenmiş oldum..

Ama benim takıldıgım bir konu var; bu çok bilmişler konuşurlar da gelip pc de oturan ve kalkmayan çocuklarımızı bilgisayardan kaldırmayı kendileri deneseler diyorum..

Çok şey mi istemiş olurum :f106: :f106: :f106:

Çok güzel bir çalışma olmuş, ellerine saglık Cossack :f118: :f118: :f118: :f118:

3. Süper bir konu cosack ;) : malesef rep hakkını kullandım biraz beklemen gerek :f106:
    Konuya ilişkin diyeceklerim varsayılan ve aksi henüz ispat edilemeyen kullandığımız beyinin sadece %2 sini yada1 ni sadece dostluk, arkadaşlık ve hoşgörü için kullanıyor olsa idik dünyada çatışma olmazdı sanırım.

ayrıca yapay zeka ile alakalı son zamanlarda arçeliğin reklamını izleyin :f106:
    insan beyni yapaya zekanın üzülmesini istemiyor (robottur kırılmasın) diyor
    Yani % 2 lik bölümü kullana biliyor malesef (SAF) diye adlandırıyoruz bu ve bunun gibi insanları

Ülkemizde ki beyinlerin sanırım hoşgörü kısmı çelik zırhlarla kaplı ne yazık ve malesef kullanamıyoruz beyinin o kısmını ;) :
    Emeğine sağlık Cossack
    Tebrik ederim arkadaşım.

4. Süper yorum Tual, zevkle okudum. :f118: :f118:

Öylesine cigim adam yazmis sınırı bilmek lazim diye,

ama gelip o kaldiracak degil herhalde cocugu pc basindan. :f30:

5. hepsi doğru bir tanesi kafamı karıştırdı,insan beyninin tamamını
    kullandığını hangi bilim adamları kanıtladı bu kabul gördümü yoksa
    sadece hipotezmi,

diğer yandan maalesef dünya yapay zekaya doğru gidio bu
    bu zamanla dünyada bir kaus yaratacak hem iyi hem kötü
    nasıl bir dünya olacak insanların yerini tamamen robotlar alacak
    belki ilerde izlediğimiz filimlerde gercek olacak kimbilir
    robotlar insanlara karşı savaşacakmı acaba die insanı düşündüro,
    bunlar ilgimi cekti çok güzel ve farklı bi anlatımla sundunuz çok teşekkürlerr
    ben sanırım rep veremiyorumm:f40: verme hakkım olsaydı kullanırdım
    teşekkürlerrr:f40:

6. çok ilginç bir konuyu gündeme almışsın cossack :f40: tual yorumun harikaydı :f40:

paylaşımına teşekkürler :f9: :f9: :f9:

7. Güzel bir paylaşım daha tesekkürler Cossack:f40:

8. [​IMG]
    Ben buna ictenlikle katiliyorum okurken hatta mesaj yazarken bile esnemek geliyor icimden:f38: :f81:

9. emeğine sağlık COSSACK:f118: çok güzel bilgilerdi, bilgisayarda oyuna giren, çocukların refleksleri çok güçlü ve hızlı oluyor:f40:

10. ilgiyle okudum bayada ilginç bilgiler var
    esneme konusuna gelince değil birisinin esnemesini görmek telefonda esnediğini duysam anında esnerim ama burda yazılanın aksine beni iyice uyku basar esnedikçe :f106:
    nerde gıcık şarkılar var hepsini hatırlarım anında ama çok sevdiğim bir müziği düşünmek beni deliye çevirir helede üç günden sonra :f1:
    güzel bir paylaşım Cossack emeğine sağlık