beyler eşlerine yardım etmelimi

'Sosyal Konular' forumunda atabey tarafından 9 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Evlenince beyler eşlerine ev işlerinde yardım etmelimi

Yakında evleniyorum nişanlım bu konuda çok ısrarlı bu işten onu kırmadan nasıl kaytarabilirim..:)

2. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Höyyytttt .Osmanlı torunuyuz biz sultanlık kanımızda var işten gelir tv karşısında yangelir yatarız ..Sakın bu düzeni bozayım deme..:)))

Aman güzel kardesim hanımlar hep ister bir kere elini verdinmi kolunu kaptırırsın.:D

3. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Forumdaşta böyle bir yorum görebileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Bu kadar bayanın arasında sen ne cesaret böyle konuşuyorsun anlamadım ama özgüvenine hayran kaldım Atlas :f30:

4. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Vahh paşaya bak görende forumdasın kanunisi zanneder..:)

Kardeşim sen atlasa bakma tabikide eşler birbirine yardım etmeli hayat müşterek değilmi..;)

5. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Neden etmesin tabiki de etmeli zaten hanımlar aman aman öyle işler istemezler..Bence hiç gocunma

Atlas forumdas daki konularına şöyle bir baktım da attığın yemek tarifleri pek güzel evlenince yengeye yapar bizi de çağırırsın artık:)

6. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Hey hatt Forumdas ı humayunda AB'ÂB ı ER olmak ne zormuş..:D

Utanmasalar dövecekler..:)))))

Yorumlarıza yanıt vermek için forumdaki diğer beylerin yanıtlarını bekliyorum daha sonra beyler eşlerine ev işlerinde yardım etmelimi neden etmemeli konusunda sizleri engin bilgilerimle aydınlatacağım..:f196:

7. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Bende forumdas ın kazak erkeklerindenim. Akşama kadar hem işte hem forumda çalışacağım bir de eve gidip hayat müşterek diyerek hiç çalışamam kusura bakmayın sayın forumdas ın bayanları. Haa hastalık olurmuş,çok acil bişey olurmuş o zaman yemekse hazır söylerim,temizlikse kadın çağırırım o kadar:f196:

8. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Dostum..:D Forumdas hanımları çalışmayı kolay sanıyor da ondan..:))

Birde dünya var olduğundan beri ersin ,erkeksin ,aslansın, paşasın,sen yaparsın sen evin direğisin alıştırsınlar alıştırsınlar şimdi kalkıp olurmu sende ev işi yap diyorlar..ah ah ne vardı bu yüzyılda doğcak :D

9. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Ben bu konuda Forumdas.net hanımlarını destekliyorum.Hayat müşterek.:f40:

10. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

''Sizin en hayırlınız eşine karşı en güzel şekilde davrananınızdır .'' Hz. Muhammed(SAV) diyen yüce peygamber ev işlerinde bile hanımına yardım eder,kendi söküğünü kendisi dikerdi..

Nokta.Bitti...

Ben daha erkeğim,şöyleyim böyleyim diyen varsa söyleyecek lafım yok...

11. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

Forumdas.net te Pardus konuya son noktayı koymuş.. Fazla söz ne hacet..:f63:

12. Cevap: beyler eşlerine yardım etmelimi

O efendimizin büyüklüğüdür ama öyle bir zamanda yaşıyoruz kii...

Hiç bir kadın yönettiği adama saygı duymaz..