Beyin nakli

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 25 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Ağır bir hasta hastanede. Tüm ailesi bekleme odasında doktorlardan haber bekliyor.

Yorgun ve umutsuz bakışlı bir doktor çıkıyor: "Tek yaşam şansı var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyatı ilk olarak deneyeceğiz, tabi masraflar hastanın ailesine ait."

Aile, şaşkın, yorgun, çaresiz... Aralarından biri "Peki ama fiyat nedir diyor ?"

"Değişir" diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanırsak, 200 euro kadın beyni kullanırsak.

Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalışırlar. Hanımlarla gözgöze gelmekten kaçarlar. Ama aralarından biri merakını yenemez, peki doktor bu fiyat farkının nedeni nedir? diye sorar.

Cerrah gülümser. "Eh tabi, aynı arabalar gibi, kadın beyinleri ucuz oluyor akıllarını çok kullandıkları için. Kullanılmış akıl, kullanılmış beyin. Erkek beyni hiç kullanılmamış sıfır km araba gibi pahalı oluyor."

2. :f106: :f106: :f106: cok güzeldi dogru söze ne denir katılıyorum:f106: :f106: :f106: :f63:

3. allahım ya her seydende üstün çıkmasalar olmaz
    hıhhhh....
    fıkra güzeldi emeğine sağlık kızım
    tesekkürler...:f118: :f118: :f19:

4. :f73: :f73: :f73: Duymamış olayım hazannnnn ikinci el beyin heee:f30: :f30:

5. emeğine sağlık HAZAN:f118: çok güldüm:f106:

6. canım harikaydı biirleri ders alırmı dersin:)

7. :f106::f106::f106::f106:
    Umarım herkes üzerine düşen dersi alır amacımız burda faydalı olmak
    katılan tüm arkadaşlara benden kahve
    :f80:

8. Ay ben hic gülmedim nedense, neden acaba? ;) :

Bugün bir erkek Hazan in nasırına basti sankiiiiiii :f106:

Allah o kisiye 12 tane koruyucu melek ihsan eylesin insallaaaah.. :f39: :f39: :f39:

Yoksa basa cikamaz...:f75:

:f80: istemem, ben cay iciyorum. ;) :

9. ders alsalardı insanın yaradılışından buyana gidişat belli ederdi kendini..
    farklı dünyaların insanlarıyız ;) : erkekler bizleri anlayamaz biz erkekleri...
    onlar bir şey üzerine odaklanır düşünürler, ama kadınlar öyle mi,
    10 çeşit şeyi aynı anda düşünüp uygulamaya geçerler ve buna rağmen daha uzun yaşarlar....:f40: :f106:
    teşekkürler hazan:f40:

10. nedense bu tip yazılar bana hep başlık parasını hatırlatır

11. güldüm!!!!!!!!!

DOğrusu hoştu.BU konuyu kadın erkek tartışmasına döndürsek mi acaba?

12. [grade="00008B FF6347 008000 FF1493 FF0000"]iyi de sayın CO ADMİ nim bende gülecem ama bi baktım ölüyom gülmekten he vallah harikaydı. bendemi yoksa gidip değiştireyim beynimi he hahahahahah :)) [/grade] :f40: :f40: :f20:

13. Yaww böyle şeylerle mutlu oluyorsanız azın mutlu olun allaa alaa.... Biz gereksiz şeylere takilip kafamızı yormuyoruz. Allaa allaa siz kullanıyonuzda noluyoki...

İşin şakası arkadaşlar.. Hayata bakış açılarımız farklı olabilir katılıyorum yaşam sevincine ama asıl önemli olanda bu bence... Biz sizssiz siz bizzsiz yapamazsınız. Bizim bakış açımızla göremedilerimizi siz, sizin göremediklerinizi biz görebiliyorsak ne mutlu demekki insanlık denilen bir bütünü beraber tamamlıyoruz....

14. Paylaşımın için saol

15. harikaydı canım teşekkürler :f30:

16. Cerrah gülümser. "Eh tabi, aynı arabalar gibi, kadın beyinleri ucuz oluyor akıllarını çok kullandıkları için. Kullanılmış akıl, kullanılmış beyin. Erkek beyni hiç kullanılmamış sıfır km araba gibi pahalı oluyor."
    yani işte harika bir cevap doğru söze ne denir :f106:
    hazan emeğine sağlık süperdi sultanımmmmmm:f40: