Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları

  [​IMG]
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı ve tanıtım videoları yayınlanmaya başladı.

  En son olarak Huzur Sokağı dizisiyle karşımıza çıkan Kutsi şimdi de Beyaz Yalan dizisi ile evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Kutsi’ye eşlik edecek güzel isim ise Deniz Baysal. Deniz Baysal’ı Kaçak Gelinler dizisinden hatırlıyoruz.

  Dizinin diğer oyuncuları ise Ebru Baykaç, Çağlar Sayın ve Ege Aydan… Beyaz Yalan dizisi 28 Şubat’ta Show Tv ekranlarında olacak.

  Peki Kutsi’nin yeni dizisinde nasıl bir konu işlenecek? Dizi hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen internette dolaşan haberlere bakılırsa birbirlerine çok benzeyen Alara ile Melek’in yer değiştirmesiyle gelişecek olaylar anlatılacak. Kutsi ise zengin bir iş adamını canlandıracak.

  Yapımını NTC Medya-Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği Beyaz Yalan dizisinin çekimleri devam ederken bizlerde dizi hakkında aldığımız yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
   
Yükleniyor...
- Beyaz Yalan Dizisi Forum Tarih
Beyaz'dan Sağlık Durumu Haberlerine Yalanlama Medya Bölümü 20 Temmuz 2012
Beyaz'dan Yalan Dünya İtirafı Magazin haberleri 5 Mayıs 2012
Beyaz Gece Dizisi oyuncuları Medya Bölümü 18 Mayıs 2016
Erken Beyazlayan Saçlara Öneriler Kadınca 18 Mayıs 2016