Beyaz Show Başlıyoooooorr..!!

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Beyaz Show sezonun ilk programıyla bu akşam karşınızda..

Müzik, sohbet, parodi ve süper eğlence
    Beyaz Show başlıyor!

Hasret sona eriyor! Özlediğiniz, beklediğiniz, merak ettiğiniz şov, “Beyaz Show” bu akşam başlıyor.

“Beyaz Show” yeniliklerle geliyor
    Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu ve bu yıl 13. yılına giren ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show”, yaz tatilinin ardından, değişen dekoru ve jeneriğiyle bu akşam tiryakileriyle yeniden buluşuyor.
    Yeni yayın döneminde yine canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Kanal D izleyicilerini birbirinden ilginç sürprizler bekliyor. Sezonun ilk bölümünün konukları; Rafet El Roman, Şahan Gökbakar, Asuman Krause ve Yusuf Güney.

Tiplemeler geri dönüyor
    Yeni yayın dönemine yeniliklerle başlayan “Beyaz Show”da bu yıl, Beyazıt Öztürk’ün canlandırdığı “Hüsmen Ağa”, “Psikopat”, “Concon”, “Ejder”, “Adnan” ve diğerleri yeniden ekranda olacak. Eklenen yeni tiplemeler de programa ayrı renkler katacaklar.

“Canısı”, her hafta bir üniversiteye konuk olacak
    Beyaz Show’un bu yıl ki yeniliklerinden biri de “Canısı” adı verilen minibüs. İçine kamera yerleştirilen “Canısı” adlı minibüs, her hafta bir üniversiteye konuk olacak ve öğrencilerin yeteneklerini sergilemelerinde ve istediklerini söylemelerinde aracılık yapacak. Ve bu görüntüler her hafta Beyaz Show’da yer alacak.

Helyum Köşesi yerli yerinde

Beyaz Show’un, kahkahalarla izlenen Helyum Köşesi, bu yıl da yerli yerinde. Ayrıca, bazen güldüren, bazen şaşırtan, ilginç aksiyon konukları da her hafta Beyaz Show’a konuk olmaya devam edecekler.
    “Beyaz Show”un büyük sürprizlerle örülü gala gecesinde, herkesi şahane bir eğlence bekliyor. Sakın kaçırmayın!

2. Sabırsızlıkla bekliyordum. Sonunda başlıyor. Teşekkürler Aysell:f40:

3. Bende severek izliyorum teşekkürler Aysell.. Bu arada yeni avatarım için de teşekkür ederim çok güzel olmuş... Eline sağlık..

4. Başlasın artık yaaa severek izliyorum :f40:

Chemisttt yeni avatarın hayırlı olsun:f40:

5. Aman Abicim ne demek.. Rica ederim.. Beğenmene de çok sevindim..:f40:

6. Oh nihayet bu akşam başlıyor.
    Şu Yumurcak Tv yüzünden televizyon izleyemiyorum.Kardeşim izlemese bile açık bıraktırıyor.:f196:
    Biri şu kanalı kapattırsın:f30:
    Anlaşılan online izleyeceğim.

Teşekkürler Ayselcim:f40:

7. Uykusuz geceler başlıyacak yine desene
    Emeğine sağlık Aysell.

8. Aha aynı dert bende de var Ezgi Ablacım yaa.. Nereye müracaat etsek kapatırlar ki bu kanalı..:f30:

9. :f106:bende çaresiz kaldım.
    Ya biri bana yardım etsin şu online izleme sitelerinde birtek kanal d açılmıyor:(
    İzlemeyi çok istiyorum ya bi aksilik çıkacak ühüü:(

10. Teşekkürlerr Ayselll