Beşiktaş M. Deplasmanda Kazandı

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 2 Şubat 2012 tarihinde açılan konu 1. Beşiktaş Milangaz BK Pardubice Maç sonuçu


  FIBA EuroChallenge Kupası 2. Tur 4. maçında Beşiktaş Milangaz deplasmanda BK Pardubice'yi 76-69 mağlup etti.
  Beşiktaş oyuncuların formaları, tayt, çorap ve maç için gerekli malzemelerin yer aldığı çanta, olumsuz hava koşulları sebebiyle uçuşların iptal edilmesi dolayısıyla takımın bulunduğu Pardubice kentine ulaştırılamamıştı. Bunun üzerine Prag'a giden Beşiktaş Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Üye Şeref Yalçın, bir spor mağazası ile anlaşarak, takıma forma yaptırmıştı. Formasız Beşiktaş Milangaz, olumsuz duruma rağmen galibiyete uzanmayı bildi.

  Beşiktaş Milangaz'da Adam Morrison 26 sayı, Ersin Dağlı 14 sayı, Pop Mensah Bohsu 12 sayı ve 12 ribaunt, David Hawkins de 10 sayıyla dikkati çekti.

  BK Parodubice'de ise Marcus Arnold 27 sayıyla maçın en skorer ismi oldu.

  Beşiktaş Milangaz, grubunda bir sonraki maçında sahasında Rusya'nın BC Nizhny takımıyla karşılaşacak. 21 Şubat Salı günü Beşiktaş Milangaz Arena'da yapılacak karşılaşma saat 20.30'da başlayacak.

  [​IMG]
    2. Cevap: Beşiktaş M. Deplasmanda Kazandı

  Beşiktaş Milangaz için büyük bir şanssızlıktı. Rakip takımın kullanmadığı formayla bile maça çıkmayı göze alan Beşiktaş Milangaz için acı başlayan gün bu galibiyetle mutlu sona ulaşmış oldu.