Beşiktaş İbrahim Üzülmezin sözleşmesini feshetti.

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Beşiktaş İbrahim Üzülmezin sözleşmesini neden fesh etti
    İbrahim Üzülmez Beşiktaştan çıkartıldı
    İbrahim üzülmez beşiktaştan niye çıkartıldı
    İbrahim üzülmez beşiktaştan neden çıkartıldı
    ibrahim üzülmez'in beşiktaştan ayrılması
    İbrahim Üzülmez Beşiktaş'tan Ayrıldı
    Beşiktaş kulübü emektar yıldızı İbrahim Üzülmez'in sözleşmesini feshetti.

Sabah gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan yönetim kurulunun aldığı şok kararın sebebini şöyle anlattı; "Ankaragücü maçının 1. dakikasında Beşiktaş İbrahim Üzülmezin hatası sonrası gol yedikten sonra İbrahim Toraman 2 elini yana açıyor ve bir sitem hareketinde bulunuyor. Üzülmez bunu küfür olarak algılıyor. İlk yarı sonrası soyunma odasına girip "Bana kimse küfür edemez" diye bağırarak Toraman'a yumruk atıyor. Bunun üzerine 2. yarı İbrahim Üzülmez oyundan alınıyor. Yönetim yaptığı gece zirvesi ile Üzülmez'in sözleşmesini feshediyor."

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yönetim kurulunun bugün yaptığı olağanüstü toplantıda, Ankaragücü maçının devre arasındaki davranışları nedeniyle tecrübeli futbolcunun sözleşmesini fesh ettiği bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Ankaragücü-Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez'in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum yönetim kurulumuzun bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.''

Alıntı:Sabah

2. Cevap: Beşiktaş İbrahim Üzülmezin sözleşmesini feshetti.

Bu futbolucuya yazık oldu iste. Beşiktaşa büyük emek verenlerden biriydi.