Beren'den Cevap

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 13 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Rol aldığı "Gecenin Kanatları" Filminin Galasına gelmeyen Beren'nin İddalara verdiği cevap;

“Bu konuda bin tane şey yazıldı” diyen Saat, sözlerini şöyle sürdürdü, “En azından şunu düzeltmek istiyorum. ‘Sevgilisi izin vermedi de galaya katılmadı’, bu gerekçeler içinde en saçma gelendir. Ne film süresince ne sonrasında ne yönetmenimle ne ekipten herhangi biriyle hiçbir sıkıntı yaşamadım. Açıklamalardan da kırılmadım. İnsanlık halleri bunlar. Galaya neden gitmediğimin nedeni aslında ortada (göğüslerinin göründüğü sahneler) ve bilmesi gereken insanlar (yapımcı) gerçek nedeni biliyor. Yapımcısı Murat Tokat ise “O sahneleri basına biz servis etmedik, Beren’le mahkemede hesaplaşacağız” dedi. :f20:

2. Cevap: Beren'den Cevap

Bence Beren Saat Haklı , Beren saatin sahneleri kullanılarak Prim yapılmaya çalışıldı.Ayrıca rol arkadaşını Galada "Beren zaten Her hafta Aşk-ı Memnu'da sevişiyor." diye yaptığı açıklamayı çok terbiyesizce buluyorum.Bence bir Davada Beren açmalı.

3. Cevap: Beren'den Cevap

tesekurler

4. Cevap: Beren'den Cevap

Ö.deil

5. Cevap: Beren'den Cevap

Şu Beren'in de ne bitmez dertleri var :)

6. Cevap: Beren'den Cevap

Off Allah ım off ... Ey yumurtaya can veren yüce rabbim ... Sen akıl fikir ihsan eyle yarabbim... Nerde benim kızılcık sopası ...

7. Cevap: Beren'den Cevap

çok komiksin :f118: :f30: :) :f30: :) :f63: ;)