benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün olmadı

'Teknik Yardım' forumunda lilo123 tarafından 12 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. benim programsız fotoraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün olmadı yardım edermisiniz:oops:

2. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

ne resmi çekmeye çalışıyorsun anlamadım ?

3. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

bir siteden resim çekmem için fotoraf yani nasıl çekebilirim bana tuş dediler ama tıkladım olmadı tuşda şu

Prt Sc SysRq ama tıkladım olmadı acaba kameramı lazım

4. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

Prt Sc tuşuna bastıktan sonra bilgisayarında başlat --->Tüm programlar---> Donatlar---> Paint Aç
    Paint açtıktan sonra painte düzen---> Yapıştır masaüstüde çekteiğin resim geldi şimdi bunu kaydetmek için Dosya---> Farklı Kaydet tıkladıktan sonra kaydeder kaydederken JPEG formatında kaydedebilirsin.

5. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

saol teşekkürler

6. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

ama kameramı lazım çözemedim kamera gerekirmi

7. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

Hiçbir şeye gerek yok..Resmini çekmek istediğin resmi açtıktan sonra DARK ın söylediklerini uygula o kadar...

8. Cevap: benim programsız fotoğraf çekmem lazım fotoraf makinesiyle çektim ama düzgün o

saol tamam çok saol