Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

'Kısa Bilgiler' forumunda Aysell tarafından 24 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Bugün okulumla birlikte bir müze gezisi düzenledik. Bu müze İstanbul'un fethiyle ilgili olarak hazırlanmış. Oranın büyüsüne öyle bir kapıldım ki,muhteşemdi. Tabii hemen telefonuma sarılıp fotoğraflarını çektim.:f40: Birazdan göreceğiniz fotoğraflardaki her şey çizim.Biraz şaşıracaksınız belki de büyüleneceksiniz. Gerçekten her şey düşünülmüş. Çarpışmalarda çıkan alevlerin sıçrayışları,yıkılan kaleler,kalelerden düşen insanlar, toplar,insanlar,ağaçlar,deniz,gemiler daha bir sürü şey ve arkadan gelen top sesleriyle harika bir ortamdı.:f40: Fırsat bulan herkesin gitmesini kesinlikle tavsiye ederim.. Çok gevezelik ettim artık resimlere bakalım.:f106:

2. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

3. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Gerçekten güzel bir müzeymiş sayende bizde gözatma fırsatı bulduk teşekkürler Aysel :f118: bu tür paylaşımlarının devamını dilerim

4. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Tarihimizi yansıtan harika görüntüler emeğine sağlık Ayselim:f118:

5. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Evet aysel en yakınlarda sen varsın ve bu iş için seni seçtik bu tarihi yerleri gez gör ve bizimle paylaş :f40:

6. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Şekercim sayende bizde görmüş olduk. Belki o duyguları yaşayamadık ama en azından bilgi sahibi edinmiş olduk. Belli mi olur gün gelir yolumuz düşer şekercimin böyle bir paylaşımı vardı bende gezeyim göreyim derim. Teşekkürler bi tanem :cool:

7. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Ben anlamam resimlerini burya koymakla olmaz ben orjinallerini görmek isterim.... Gezilecek yerler arasına ekledim. Adresi yazmamışsın ama olsun nasıl olsa klavuzluk edersin...

8. Cevap: Benim objektifimden İstanbul'un Fethi..

Haberlerde görmüştüm gerçekten harika bir yer...Şimdi İstanbul da olup ta gitmek vardı...Eline sağlık Aysell