Benim İçin Üzülme Dizisine Neden Nefret Mesajları Yağdı?

'Medya Bölümü' forumunda Ceylan tarafından 4 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Benim İçin Üzülme Dizisine Nefret Mesajları

ATV ekranlarının yeni fenomeni Benim İçin üzülme dizisi son bölümleriyle sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Dizinin kötü annesi Nermin ve kızı Eminenin yaptığı entrikalar için dizinin sosyal medya sayfalaırna her gün yüzlerce nefret mesajı geliyormuş.

Beddualardan hakaretlere kadar pek çok mesajın yer aldığı durum için Nermini canlandıran oyuncu Sacide Taşaner açıklama yapmak zorunda kaldı. Taşaner bunun bir dizi olduğunu gerçek hayatta Nermin gibi davranmayacağını ve tüm annelerin çocuklarıyla iletişim kurmaları ve onları dinlemeleri gerektiğini belirtti.

2. Cevap: Benim İçin Üzülme Dizisine Neden Nefret Mesajları Yağdı?

doğru söyledi.bu bir dizi.dizide öyle davranmasaydı zaten izlenmeyecek.
    saygılarıla

3. Cevap: Benim İçin Üzülme Dizisine Neden Nefret Mesajları Yağdı?

Çok etki bırakan bir dizi demek ki...İnsanlar bazen gerçekle kurguyu karıştırabiliyorlar...

4. Cevap: Benim İçin Üzülme Dizisine Neden Nefret Mesajları Yağdı?

arkadaslar o kadar rezıl durumlar varkı kımın elı kımın cebınde bellı degıl bırde ben yonetmenın mahsun kısmızıl gul oldugunu duydum mesaj bellı doguda kurtler buyuklerıne saygılı diger tarafta turkler anaya babaya saygısız edepsız .her zaman kucuk emrahmudunda fılm dızı cekıyor bu adam o yuzden sevmıyorum ben sadece dogu ınsanında yok bence bazı degerler bence bu ulkede o kadar egıtımlı yonetmen ve yapımcılar varken sankı m.kırmızıl gul ıcın erken bı deneyım bunlar hıcbır fılımını sevmedım sevmıyorumda edep yok hıc bırındede sadece bolucuk var