Benim İçin Üzülme Dizisi Hangi Kanala Geçti

Konusu 'Diziler' forumundadır ve Yasemin tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin

Yasemin Üye

ATV ekranlarında yayınlanan Benim için Üzülme Dizisi kanal değiştirdi dizi yeni yayın döneminde Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Atv ekranalrında geçen sezon beğeniyle izlenen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Benim İçin Üzülme dizisi Show Tv ekranlarına transfer oldu. Benim İçin Üzülme dizisi yeni sezonda yine salı akşamları saat 20.00′de yayınlanacak olan dizi, Eylül ayı itibariyle yayınlanmaya başlanacak.

Show TV’de yeni sezon hazırlıkları büyük bir coşkuyla başladı. Yeni programlar ve diziler ile güçlü bir yıl geçirmeyi hedefleyen Show TV’nin ilk bomba transferi ise Atv’nin fenomen dizisi Benim İçin Üzülme oldu.

Benim İçin Üzülme dizisi oldukça farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile geçen sezona başarılı bir giriş yapmıştı ve kısa sürede Salı günlerinin en çok izlenen dizisi olmuştu.Benim İçin Üzülme dizisi yeni sezonda yine Salı günleri fakat Show TV ekranlarında izleyicisinin karşısında olacak.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/benim-icin-uzulme-show-tv-de-58346.jpg]benim-icin-uzulme-show-tv-de-58346[/IMGALT]