Benim Güzel Meleğim

'Popüler Diziler' forumunda Wish tarafından 27 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Benim Güzel Meleğim Dizisi
    Benim Güzel Meleğim Atv
    Tuğba Büyüküstün Yeni Dizi
    My Fair Lady Yeni dizi

Tomris giritlioğlu,ünlü klasik eseri beyazcama uyarlayacak. Dizi eylül ayında atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

MY FAİR LADY`de başrol Tuba Büyüküstün`e

Yerli `My fair lady`yi çekmek isteyen Tomris Giritlioğlu başrol için kızım gibi dediği Tuba büyüküstüne teklif götürdü

Yaptığı hemen hemen bütün diziler en çok izlenen yapımlar arasında yer alan SİS Yapımın sahibi Tomris Giritlioğlu yeni yayın dönemi için 3 ayrı proje üzerinde çalışıyor.Hatırla Sevgili dizisinin 80 dönemi versiyonunu anlatan Uyan Sevgili yine Asi dizisi gibi Antakyada çekilecek olan Kül ve Ateşin yanı sıra Giritlioğlu ünlü klasik eser my fair lady `nin(Benim Güzel Meleğim) yerli versiyonunu çekmeyi planlıyor.Dizide Giritlioğlo Ihlamurlar Altında ve Asi dizilerinde oynattığı Benim kızım gibi dediği Tuba Büyüküstün`ü başrolde oynatmak istiyor

FİLİZ AKIN`A DA ROL TELİF ETTİ
    Geçen hafta konuk olduğu türk sinemasının usta ismi filiz akının sohbet programına konuk olan ve dizi ile ilgili konuşan büyüküstün Giritlioğlunun teklifini değerlendirmeyi çok istediğini ancak 5 yıldır dizi setlerinde olduğu için çok yorgun olduğunu belirtti.Bu nedenle ünlü yapımcıdan tatil izni istediğini belirten Büyüküstün `Böylesine güzel bir klasik eserde oynamayı çok istiyorum.Bu rolü kaçırmakda istemiyorum ama çok yorgunum.Biraz dinlendikden sonra tomris hanımla projeyi yeniden konuşacağız`dedi.Filiz akında yerli My Fair Lady`yle ilgili olarak Giritlioğlunun kendisinede rol teklif ettiği ve projenin kendisinide çok heycanlandırdığını söyledi.Büyüküstün son dakikada vazgeçmesse My Fair Lady`de kaba saba bir çicekçiden tam bir hanımefendiye dönüşen genç ve güzel bir kadını canlandıracak.Bernard Shaw`ın 1912 tarihli oyunu pygmalion`dan uyarlanan eserinin sinema versiyonunda Audrey Hepburn başrol oynamışdı

Yapım: Sis Yapım.
    Yapımcı: Tomris Giritlioğlu.
    Senaryo: Gül Dirican. Yönetmen: Zeynep Günay, Ahmet Katıksız.
    Oyuncular: Cansel Elçin, Tuba Büyüküstün, Filiz Akın, Tuncel Kurtiz.
    Konusu: Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlak akademisyen Türkiye’ye döner. Arkadaşıyla gezdiği kenar mahallelerden birinde gördüğü güzel çingene kız üzerine hayatını değiştirecek bir bahse girer ve kenar mahalle dilberinden hanımefendi yaratmaya çalışırken “Öteki Türkiye”nin gerçekleriyle yüzleşir. Kız parlak bir yıldıza dönüşürken, akademisyen genç de aşkı ve yurdunu keşfedecektir.

2. Cevap: Benim Güzel Meleğim

şirin çok güzel şiirde güzel tşkkr ederm

3. Cevap: Benim Güzel Meleğim

dizi tuba büyüküstün ün ise izlenir bence