Bengü İki Melek Albümü 2009

'Magazin haberleri' forumunda ZeuS tarafından 21 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Bengü kendinden bir adet daha klonlamış olarak 'İki Melek' albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyıor.

2008 yazında çıkardığı Gezegen albümü ile büyük başarı yakalayan Bengü boş durmadı ve 2009 yazına da bomba gibi bir albümle dönüş yaptı. Serdar Ortaç imzalı ”Gezegen” şarkısıyla sevgilisini uzaya yollayarak tek başına kalan Bengü bu yalnızlığında kendisinden bir ben daha üreterek yeni albümüne kapak oldu.

Albüm fotoğraflarını Mehmet Turgut’a çektiren Bengü’nün yeni albümü ‘İki Melek’ , 29 Haziran 2009’da müzik marketlerdeki yerini alacak...

Albüme ismini veren şarkının söz ve müziği ”Gezegen”de de olduğu gibi yine Serdar Ortaç’a ait. Bunun dışında Yalın da ‘Özetle Ben Aşığım’ şarkısıyla Bengü’ye tam destek veriyor. Serdar Ortaç ve Yalın’dan aldığı şarkılarda onlarla düetler de yapan Bengü, Şehrazat ve Şinan Akçıl’ın da en güzel bestelerinden alarak albümüne koydu.

2. Cevap: Bengü İki Melek Albümü 2009

Bengü de Tarkana mı özenmiş de kendini klonlamış:) Ben sevmiyorum Bengüyü ama Serdar Ortaç imzalı şarkısı dinlenir diye düşünüyorum. Teşekkürler ZeuS:f40:

3. Cevap: Bengü İki Melek Albümü 2009

resimlerde etkileyici gözüküyor....:f73:
    yani albümle ilişkili- ve bir o kadarda hoşş.....

paylaşım için teşekkürler

4. Cevap: Bengü İki Melek Albümü 2009

Bengü şarkılarında Serdar Ortaç imzası varsa süperrr diyebilirim.
    İlk fırsatta dinlemem lazım albümü teşekkürler ZeuS

5. Cevap: Bengü İki Melek Albümü 2009

Bengünün şarkılarını severim. Kilolorını yeni albümü için mi vermiş. geçen gün gazetede sarımsak çayıyla zayıfladığını okumuştum.Bence zayıf hali olmamış

6. Cevap: Bengü İki Melek Albümü 2009

Bengü değil asıl alkışı Serdar Ortaç hakediyor :f118: