Ben Okudum Çok Güldüm:)

'Eğlence' forumunda DiScOvErEr tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. bEN oKuDuM çOK gÜLdÜM:f30:
    Çok Komik sizde okuyun sizde gülün:f196:

delinin biri gece yatıyormuş yaarken yataktan düşmüş soonra kalkıp geri yatmış biraz sonra yine düşmüş sonrada kendi kendine iyikide daha yeni kalkmışım yoksa üstüme düşecekmişim demiş

nasrettin hoca birgün camide vaaz verecekmiş cemaate sormuş benim ne anlatacağımı biliyormusunuz demiş cemaat bilmiyoruz demiş bilmiyorsanız böyle kalsın demiş hoca sonra başka bir gün cemaat anlaşmış hoca sormuş benim ne anlatacağımı bilormusunuz demiş cemaat biliyoruz deyince iiyi ozaman kalsınbiliyorsanız demiş yine anlatmamış bir gün yine cemaat anlaşmış yarısı biliyoruz yarısı bilmiyoruz diyecekmiş hoca gelmiş benim ne anlatacağımıbiliyormusunuz deyince yarısı biliyoruz yarısı bilimiiyoruz demiş hocada ozaman bilenler bilmeyenlere anlatsın demiş ve yyine anlatmamış

Çocuk babasına sorar baba ben nasıl oldum die annesi cevaplar oglum babanla birgün aksam yatarken aramıza kesme seker koyduk sabah kalktık sen olmussun der
    Cocuk Bu Lafın üzerine Akşam yatagına kesme şeker koyar Sabah kalkınca
    Birsürü karınca Görür
    Derki Şimdi Sizi gebertirdm ama dua edin baba yüregi dayanmıyor demş

HATAYLII:))
    Alman,ingiliz,temel,hataylı uçağa biner alman armudun yarısını yeyip aşağıya atar türk sorar neçin attın bizde ondan çok varrrrrrrrrr der alman ingiliz birayı içer yarısını aşğıya atar yine türk sorar neçin attın bizde ondan çokkkk varrr der ingiliz türk görür hataylıyı masum hataylıyı aşağıya atar ingiliz,alman sorar neçin attın temel derki bizde hataylı çok varrr
    :f196:

Öğretmen öğrencilere ders verirken;
    sen söyle ahmet 10 kilo karpuz 7 kilo çilek 2 kiilo da elma ne yapar uşaım der.
    Ahmet'te;mide arısı yapar der.Ve yerine oturur
    :f196:

2. Cevap: Ben Okudum Çok Güldüm:)

Ula tursun:f196:

bir gün temelle dursun koşu yarışını izlemek için piste giderler seyirciler arassına otururlar..Yarış başlar temel sorar -ula dursun...Ha bu uşaklar niye koşayı dursun cevaplar-biri birinci gelecek we ödül alacak der.Temel-Haaa.peci öbürleri niye koşayı der.:f196:

Mahkemede hakim, Temel'e sormus;
    - Kiminle evlisin?
    - Bizum kariylan!
    Hakim sinirlenmis,;
    - E, herhalde. Sen hic erkekle evlenen duydun mu?
    - Duydum tabi, nasil duymadum!
    - Kimmis,?
    - Bizum kari.
    :f30:

3. Cevap: Ben Okudum Çok Güldüm:)

Hahahahahah...
    Sonuncusu komikti :f30:

Sağ ol amcaa :f30:

4. Cevap: Ben Okudum Çok Güldüm:)

Hahaha çok komik:f30: