bazı üyelerimizin bebeklik resimleri

'Resimli Konular' forumunda barışkolik tarafından 11 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. ezlem[​IMG]
    nurdin[​IMG]
    aysell[​IMG]
    alya[​IMG]
    jeeny[​IMG]
    hazan[​IMG]

devamını bekleyiniz...

2. incitanem[​IMG]

3. Aysel çok şeker olmuş :f106:

4. evet hepsi çok şekerler ama ama neden biz yokuz Blue yaaww:f20:

5. Her zaman söylerimm ay ne şeker şeyim böyle diye:D :D

Ayselciğim erken baslamışsın yemek işlerine eee tabi forumda bu kadar hamarat hatun olunca ya huyundan ya suyundan dimi canım :) :)

6. Ben biliyodum Hazan'la Nurdin abinin uykucu olduklarını. uyu uyu tabi ondan sonra nerden bu kilolar derler. Çocukluklarından belliymiş:f40: uykucular sizi :f106:

7. Ayyaaaa çok şekerrr çok güzelimmm kırmızıyı da bebeklikten severmişim :f30::f30:

8. çok hoş bir paylaşım emeğinne teşekkürler

9. çok özür dilerim belinay ablaaa işte sen ve blue abla
    [​IMG][/

10. Yaw bebekliğimizi yayınlayan herkes beni böyle yemeklerle uğraşan ya da tencerenin içine girmiş bir bebek olarak yayınlıyor.. Acaba uzaktan yemeklerle aram iyi gibi bir izlenim mi uyandırıyorum..:f106::f106:

11. Nerden böyle bir kanıya vardın peki..?:f20:

12. ne bileyim.içimden geldi cnm.yani hamarat birine benziyosun:f63:seni çok sevdim

13. emeğine sağlık bende isterim;) :

14. Barışcım ellerine sağlık canım Bebekkende yatıp keyif yapmayı seviyordum şimdide :))))))))))))))))))))))))

15. ben nerdeyim barışkolikçim

16. hemen seker2 ablam
    seker2
    [​IMG]çok ta şekerrmişsin ablacım
    e buda ben olayım

küçükken ne kokoşmuşum şimdi deilim ama:f106:

17. ben nerdeyim kendimi göremedimde

18. [​IMG]

Yawww kesiliklee bu kadar zıpırlığın yanında 24 saat hoplayıp zıpladığına göre kesinliklee yemeklerle aran iyidir diye düşünülüyor demekki.. Ama olmadığını biliyorum.. :)