bayraminiz kutlu olsun

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda nesijcim tarafından 7 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. forumdas ailesinin bayramini kutlarim en güzel günler sizinle olsun:f97:

2. saol senin de bayramın mübarek olsun

3. Tüm islam aleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım daha nice bayramlarda kutlarız inşallah

4. bayram mesajı

kurban bayraınız mubarek olsun

5. tşkkürler herkezinki en içten dileklerimle bende kutlarım

6. sizinde bayraminiz mübarek olsun

7. senınde bayrnın kutlu olsun

8. tüm forumdas ailesinin bayramını kutlarım rabbim sıhhat ve huzur içinde bir bayram geçirmemizi nasip eylesin:)

9. Tüm Müslüman aleminin ve Forumdas Ailesinin Kurban Bayramı Mubarek olsun :f91::f91::f91::f91::f91:

10. Kurban Bayramının tüm İslam aleminde hayırlara vesile olmasını, hepimize huzur getirmesini diliyorum...

Mutlu bayramlar...

11. Hayırlı Bayramlar

Sevgili Dostlarım
    uzun zamandır sizlerle beraber değilim. Fakat bu ayrılık beni çok üzmesine rağmen kalbim ve gönlüm gene de sizlerle beraber. Bu bayramda sizlerle birlikte olmak isterdim. Fakat şimdilik imkansız gözüküyor. Bütün Forumdas dostlarının mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim. İmkan bulabilirsem radyoya uğrayıp bayramınızı kutlamaya çalışacağım. Görüşemediğim arkadaşlarımın beni mazur görmesini rica ederim.
    Sevgilerimle...
    Sizleri hiç unutmayan abiniz Ethiopia...

12. Teşekkür ederim abiciğim bende senin kurban bayramını kutlar ellerinden öperim..(Bayram harçlığıda getirmişsindir sen elin boş gelmezsin:) )Nice ve mutlu bayramlara inşallah..:)

13. sizede iyi bayramlar

14. teşekkürler dostum gönüller bir yere , beraber olamasakta yüreklerimiz sevgi ve saygıyla
    birbirini anıyor ben de senin ve tüm sevdiklerinin bayramını kutluyorum nice bayramlara

15. [​IMG]

hepimizin bayramı İnşallah şeker tadında geçer

16. Dostlar ırmak gibidir..Kiminde sadece ellerin ıslanır..Kiminde ruhun yıkanır boydan boya..
    Zaman neler getirir kimse bilemez, bugün burda yarın nerdeyiz onuda bilemeyiz ama can bedenden çıkmadıkça gönüller hep birliktedir abicim. Seninde bayramın mubarek olsun ellerinden öpüyorum.

17. Teşekkürler abicim sizinde Kurban Bayramınız Kutlu Olsun sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar sevgiyle ve dostça kalın

:f91::f91::f91:

18. Bayramınız mübarek olsun Ethiopya abicim.

Burada olursanız bir bayram sevinci daha yaşarız.

19. sizin ve tüm forumdasin bayramini kutlarim