bayanlardan teknik direktör olursa

'Eğlence' forumunda Eco tarafından 8 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

 1. Eco

  Eco

  * Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

  * Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

  * Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

  * Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

  * Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

  * Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

  * Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

  * Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı? Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

  * Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu dersiniz?

  * Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

  * Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

  * Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...

  HER TAKIMA LAZIM...:f40:
   
  Cilek bunu beğendi.
 2. * Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.İşte buna güle güle bayıldım... süperrr ellerinize sağlık hihi (::f106:
   
 3. Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek… :f40: :f106:
   
 4. Güzel bir paylaşımdı Eco çok güldüm okurken ellerin dert görmesin :f106:
   
 5. Valla süper! Hani yakışırda :f40:

  Denemesi bedava, herşey daha düzenli olacaktır, hemde bol dedikodu ile futbolcular daha bi dinç olur :f106: :f106: :f106:

  Ellerinize saglık Eco :f40:
   
 6. Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben... :f106:

  süper paylaşım eco,emeğine
  sağlık,teşekkürler.:f118: :f40: :f118: :f118:
   
Yükleniyor...
- bayanlardan teknik direktör Forum Tarih
Bayların Bayanlardan Ricası (Mizah) Sosyal Konular 14 Ekim 2008
İPad Air Teknik Özellikleri Nelerdir? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Lumia 1520 Teknik Özellikleri Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Evde Diş Beyazlatma Teknikleri Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016