batistaya noldu ?

'Spor Gündemi' forumunda CANPOLAT tarafından 10 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Batista Hakkında Kısa Bilgi

David Michael Bautista 18 Şubat 1969 doğumludur. Dave Batista, profesyonel Amerikan güreşçisi. WWE'le anlaşmış ve RAW'da güreşmiştir. Lakabı hayvan'dır.

Batista, profesyonel güreş müsabakalarında 4 kez Dünya Ağır Siklet Şampiyonu ve iki kere de WWE Şampiyonu unvanına sahip olmuştur.

Batista WWE Tag Team Championship'i, Rey Mysterio ile birlikte bir kez kazanmıştır. Batista aynı zamanda 2005 senesindeki Royal Rumble maçının kazanını olarak bilir.

Arkadaşlar ben hiç batistayı göremez oldum noldu batistaya Allah aşkına çok merak ediyorum bu konuda bilgisi olan varmı.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/batista-61516.jpg]batista-61516[/IMGALT]

2. Cevap: batistaya noldu ?

smackdown sırayla veriyo bölüm bölüm belki ilerleyen zamanlarda tekrar görürüz

3. Cevap: batistaya noldu ?

bi ara sampiyonkem muhammed hassan ve menejarini cok kotu dowdu ve atıldı ama sitede geri geldigi yazıyor

4. Cevap: batistaya noldu ?

ya bana lütfen iyi bir açıklama yapın arkadaşlar bayadır göremiyorum smackdownda batistayı bakıyorum rawa geçti diyorlar ordada yok :(

5. Cevap: batistaya noldu ?

Galiba RAW da..

6. Cevap: batistaya noldu ?

rawda bu aydalarda cıkcak

7. Cevap: batistaya noldu ?

Doğru tahmin :))

8. Cevap: batistaya noldu ?

Bile miyorum

Büsra bunu beğendi.

9. Cevap: batistaya noldu ?

Rawdadır O......

10. Cevap: batistaya noldu ?